Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler

Blog


Kraliçe Arıların Sırrı: Arı Sütünün Faydaları

Arı sütü, işçi arıların yutak üstü salgı bezlerinden salgıladığı, kovanda yavru arıların ve kraliçe arının beslenmesinde kullanılan, krem kıvamında, beyazımsı, keskin kokulu ve ekşi-acı bir tadı olan besleyici ve doğal bir arı ürünüdür. Bu ürün, kraliçe arılar için birincil besin kaynağı olmanın yanı sıra, insanlar için de birçok fayda sunar.

Arı sütünün en dikkate değer özelliği, içeriğinde bulunan benzersiz bileşenlerdir. Diğer gıdalarda bulunmayan 10-HDA ve Royalaktin gibi maddeler arı sütünü eşsiz kılar. Ayrıca, arı sütü doğal olarak A, D, E ve B grubu vitaminleri, magnezyum, demir ve çinko mineralleri içerir. Bu zengin besin içeriği, vücudun sağlıklı işleyişini destekler ve birçok fayda sağlar.

Arı Sütü ile Beslenen Kraliçe Arılar 30 Kat Daha Uzun Yaşıyor!

Kraliçe arıların uzun ömürleri ve üretkenliklerinin ardındaki sır olan arı sütü, bizler için de çok değerlidir. Yaşam kalitesini arttıran doğal ve besleyici bir gıda olan arı sütü, sağlık bilincine sahip bireyler arasında popülerliğini artırmaktadır.

İşçi arıların salgıladığı, kovandaki yavru arıların ve kraliçe arının en temel besin kaynağı olan Arı Sütün faydaları saymakla bitmiyor. B grubu vitaminleri (B1, B2, B3, B5 ve B6) ve çinko, magnezyum, demir gibi çok önemli mineralleri içeriğinde bulunduran Arı Sütü, başka hiçbir gıdada bulunmayan royalaktin ve 10-HDA bileşenlerini de doğal olarak içeriyor. Kraliçe arının yaşamı boyunca tükettiği tek gıda olan arı sütü sayesinde, kraliçe arının diğer arılara göre 30 kat daha uzun yaşamının sırrı olarak görülüyor.

BEE’O Taze Arı Sütünü Nasıl Tüketelim?

Hem çocuk hem yetişkinlerin beslenmesine değer katacak BEE’O Taze Arı Sütü’nü aç karnına çocukların günde çeyrek-yarım çay kaşığı, yetişkinlerin ise yarım-1 çay kaşığı tüketmesi öneriliyor.

Arı sütünü tek başına tüketmenin yanı sıra, ham bal ve Anadolu propolisi ile hem lezzetli hem de daha da besleyici hale getirmek mümkün. BEE’O sizler için bu doğal arı ürünlerini, besleyici değerini koruyarak bir araya getiriyor. BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Yetişkin Karışımı ve BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı olarak sizlerle buluşturuyor. Her gün 1 tatlı kaşığı BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Ballı karışımlar ile beslenmenize değer katın.

Anlaşmalı Bankalar