Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa GÜNEŞ KREMLERİ ApiCare Propolisli Yüz ve Vücut Güneş Kremi

ApiCare Propolisli Yüz ve Vücut Güneş Kremi

152KPYVGK220G Beeo
Beeo 974.9275 TRY 2024-12-19

Barkod Numarası :
(39803) Görüntüleme
 • ApiCare Propolisli Yüz ve Vücut Güneş Kremi
  Adet
  1.299,90 TL 974,93 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Güneş Kremi, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı aile boyu koruma sağlıyor…

Hem çocuk hem de yetişkinlerin kullanımına uygun BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Güneş Kremi, doğal formülündeki Anadolu Propolisi (A.P.E.)® ve non-nano mineral çinko ile SPF 50 ++ güneş koruması sağlıyor.

BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Güneş Kremi cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken hafif dokusu ve doğal bileşenleri ile cildin hassas dokusuna da uygun…

Güneşin, denizin ve rüzgârın cildinizi kurutucu ve yıpratıcı etkilerine karşı içeriğindeki Shea yağı ile doğal ve besleyici bir bakım sağlayan BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Güneş Kremi, içeriğindeki Aloe vera cildinizin nem dengesini korumaya da yardımcı oluyor.

Üstelik BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Güneş Kremi, çocuklarınız denizin ve havuzun tadını güvenle çıkarabilsin diye suya 80 dakika dayanıklı!

ANADOLU PROPOLİSİ EKSTRAKTI (A.P.E.®): Bir arı ürünü olan propolis, arıların bitkilerden topladığı bir maddedir. Kovandaki temel görevi hijyeni sağlamaktır. Ar-Ge merkezimizde geliştirdiğimiz patentli teknolojimiz ile ürettiğimiz Anadolu Propolisi Ekstraktı (A.P.E.®) yüksek antioksidan özellik gösterir.

Non-nano Mineral Çinko Oksit (MicNo®): AB inovasyon ödüllü MicNo®, dünyanın en geniş spektrumlu mineral çinko oksit filtresidir. Non-nano partikül boyutu sayesinde cilt yüzeyinde beyazlık bırakmaz, cilt yüzeyinde fiziksel bir bariyer oluşturur ve güneş ışınlarını saçarak dağıtır ve yansıtır.

*** Patentli MicNo® partikül teknolojisi ile üretilen non-nano mineral çinko içermektedir.

*** Kimyasal filtre, koruyucu, renklendirici ve GDO içermeyen BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Güneş Kremi, %100 doğal bileşenlerden elde edildiğinden, denizlerin ve deniz canlılarının da dostudur!

*** 220 ml’lik pompalı şişede sunulan BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Güneş Kremi, ekonomik boyu ile tüm ailenizin güneşten korunması için BEE’O Propolis Ar-Ge merkezinde uzmanlar tarafından özel olarak geliştirildi!

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Deniz ve havuz sonrası tekrarlayınız. Güneşe yoğun bir şekilde maruz kalınacağı zaman saatte bir uygulanması önerilir. Harici kullanım içindir.

Raf Ömrü: 3 Yıl - (Açıldıktan sonra 1 Yıl)

Güneş Kremi Nedir?

Güneş kremi, cildi güneşin zararlı ışınlarından korumak için kullanılır ve genellikle SPF (Güneş Koruma Faktörü) olarak adlandırılan bir değere sahiptir. SPF değeri, güneş kremi tarafından sağlanan koruma düzeyini gösterir. Daha yüksek bir SPF değeri, daha fazla koruma sağladığı anlamına gelir.

Neden Cildimizi Güneşin Zararlı Işınlarına Karşı Korumalıyız?

Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına maruziyet, ügüneş yanıkları, güneş lekeleri ve erken yaşlanma belirtileri gibi cilt problemlerine neden olabilir. Cildimizi güneşin zararlı etkilerine karşı korumak bu nedenle önemlidir.

Cildimizi Güneşin Zararlı Işınlarına Karşı Nasıl Korumalıyız?

Cildimizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için bazı önlemler alabiliriz:

 • Güneş kremi kullanmak: Günlük olarak yüksek SPF değerine sahip bir güneş kremi kullanmak cildi UV ışınlarından korur. Güneş kremi, her mevsim kullanılması gereken bir üründür. Çünkü bulutlu havalarda, güneşi görmesek dahi, havanın aydınlık olduğu her an güneşin zararlı ışınları cildimize ulaşır.
 • Gölgeliklerde kalma: Güneşin en yoğun olduğu saatlerde (genellikle 10.00 ile 16.00 arası) dışarıda fazla zaman geçirmemeye çalışmak ve gölgelik alanlarda kalmak zararlı UV ışınlarına maruziyeti azaltır.
 • Koruyucu giysiler giymek: Uzun kollu gömlekler, şapkalar ve güneş gözlükleri gibi koruyucu giysiler giyerek cildi güneşin zararlı etkilerinden korumak mümkündür.
 • Düzenli olarak güneş kremi uygulamak: Güneş kremi uygulaması sırasında, güneş kremini cildin her yerine eşit şekilde yaymak, güneşe maruz kalma süresince tekrarlamak ve havuz ve deniz sonrası da yenilemek gerekir.

En İyi Güneş Kremi Nasıl Seçilir?

En iyi güneş kremi seçiminde aşağıdaki faktörlere dikkat edebilirsiniz!

 • SPF Değeri: Genellikle 50 ve üzeri SPF değeri tercih edilmesi, daha yüksek bir koruma sağlar.
 • Geniş Spektrumlu Koruma: Güneş kremi, hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan güneş kremleri tercih edilmelidir.
 • Mineral Filtre: Kimyasal filtre içermeyen, non-nano mineral çinko gibi denizler ve cildiniz için güvenli kabul edilmiş fiziksel filtre içeren mineral güneş kremlerini tercih edebilirsiniz.
 • Cilt Dostu Ürünler: Dermatolojik olarak test edilmiş, hassas ciltlerin kullanımına uygu güneş kremlerinin tercih edilmesi alerji ve tahriş riskini azaltır.
 • Doğal İçerikli Kremler: %100 doğal bileşenlerden elde edilmiş, paraben, koruyucu, renklendirici, GDO, kimyasal filtre içermeyen güneş kremleri ile doğal güneş koruması sağlayabilirsiniz.

Neden Doğal Güneş Kremi Tercih Etmeliyiz?

Doğal güneş kremleri, sentetik kimyasallar yerine doğal ve organik bileşenler içerir. Doğal güneş kremleri, hem denizler ve denizde yaşayan canlıların hem de cildinizin dostudur!

Deniz ve okyanuslar, her yıl tonlarca kimyasal içerikli güneş kremleri tarafından kirletiliyor ve bu durum denizlerde yaşayan canlıların yaşamını tehdit ediyor. Bu sebeple, %100 doğal bileşenlerden elde edilmiş, doğal içerikli, kimyasal filtre ve kimyasalları içermeyen güneş kremlerini tercih etmek önemli… Üstelik kimyasal filtrelerin aksine non-nano mineral çinko gibi denizler için de güvenli kabul edilen fiziksel mineral filtrelerle filtre edilmiş doğal güneş kremleri, cildinizin derinliklerine penetre olmadan, cilt yüzeyinde koruma sağlıyor.

Non-nano Mineral Çinkonun Güneş Işınlarına Karşı Koruyucu Etkisi

Non-nano mineral çinko, güneş kremi içerisinde sıklıkla kullanılan bir bileşendir. Non-nano çinko oksit, cilt üzerinde bir bariyer oluşturarak güneşin zararlı ışınlarını dağıtarak saçar ve yansıtır, böylelikle güneşe karşı etkili bir koruma sağlar. Ayrıca, nano boyuttaki çinko partiküllerinin aksine, non-nano partikül boyutuna sahip mineral çinko oksit, cildin derinliklerine penetre olmaz, cilt yüzeyinde kalarak güneşe karşı koruma sağlar. Ciltte beyazlık bırakmadan kolayca yayılır, bu sebeple makyaj bazı olarak da kullanılabilir!

Propolisin Güneş Işınlarına Karşı Koruyucu Etkisi

Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünüdür. Güneşin zararlı ışınlarına cilt yüzeyinde fiziksel bir bariyer oluşturarak koruma sağlar. Ayrıca, antioksidan özellikleri sayesinde cildin bariyer fonksiyonunu onarmaya yardımcıdır.

Güneş Kremlerinde Bulunan Propolis, Shea Yağı ve Aloe Veranın Cildinize Etkisi:

Nemlendirici etki: Shea yağı ve aloe vera, doğal olarak nemlendirici özelliklere sahiptirler. Güneş kremi içerisinde bulunan bu bileşenler, cildin nem dengesini korumasına yardımcı olur ve güneşe maruz kaldığında oluşabilecek kuruluğu önler. Böylece cildin daha canlı ve nemli görünmesine yardımcı olur.

Yatıştırıcı etki: Güneşe maruz kalmak, cildin kuruyup kaşınmasına neden olabilir. Propolis, shea yağı ve aloe vera, cildinizin nem kapasitesini artırır, cildinizi yatıştırır ve ferahlık hissi verir.

Antioksidan desteği: Propolis, shea yağı ve aloe vera, doğal olarak antioksidanlar içerir. Antioksidanlar, serbest radikallerin neden olduğu hücresel hasarı azaltmaya yardımcı olur. Güneş ışınları, serbest radikal oluşumunu artırabilir ve cildin yaşlanmasına, kırışıklıkların oluşmasına ve lekelerin oluşmasına katkıda bulunabilir. Propolis, shea yağı ve aloe vera gibi doğal bileşenler, güneş kremi içinde bulunarak cildi serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur.

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar