Top
Sepetinizde Bulunan Ürünler

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

  

SBS Bilimsel Bio Çözümler Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak; Çevresel tüm yasal ve diğer şartlara uygun olarak faaliyetlerimizi yürütür ve uygulamalar geliştiririz.
 Enerji kullanımı, başta su olmak üzere doğal kaynak kullanımı, atıklar, su ve hava emisyonları alanlarındaki etkilerimizi en aza indirmeyi hedefleriz.
 Sürekli gelişmeyi amaçlayan bir çevre yönetim anlayışı benimseriz. Çevre Yönetim Sisteminin performansını bilimsel gelişmelerle destekleriz.
 Süreçlerimizde oluşan atıklarımızı kaynağında önler, yeniden değerlendirir, geri dönüştürür mümkün değilse mevzuata uygun olarak bertaraf ederiz.
 Aldığımız kararlarda çevresel etkimizi göz önünde bulundurarak hareket ederiz. Çalışanlarımızın sürekli eğitimini sağlarız. Paydaşlarımızı bilinçlendiririz.
Tedarikçilerimizden müşterilerimize, tüm paydaşlarımızın destek ve katkılarını alırız. Çevre politikamızı düzenli olarak gözden geçirir, performansımızı amaç ve hedefler üzerinden takip ederek izler ve denetleriz. SBS Bilimsel Bio Çözümler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak; çevre politikamızı uygulanabilir en yüksek standartlarda gerçekleştireceğimizi taahhüt ederiz. 


Çevre 2014:2015 Yönetim Sistemi Faaliyet Kapsamımız;

 

SBS Bilimsel Bio Çözümler Sanayi ve Ticaret A.Ş., Yukarı Dudullu Mah. Necip Fazıl Bulvarı Keyap Çarşı Sitesi D1 Blok No:57, 34775 Ümraniye İstanbul adresinde faaliyet göstermektedir. Faaliyet kapsamı; Arı ürünlerinin (polen, arı ekmeği, propolis, arı sütü, bal) üretimi, ekstraksiyonu, filtreleme, paketleme, karıştırma, gıda ve gıda takviyelerinin dolumu, arı ürünlerinin doğal karışımları (çerez, bitkiler, meyveler, meyve suları, kakao ve diğer gıda maddeleri), damla (suda çözünen ve suda çözünmeyen), burun ve boğaz spreyi, tablet, hap, şurup, shot üretimi ve ambalajlama (cam ve plastik kavanoz ve şişe, metalize veya plastik opp, plastik kova ve plastik metal varil) ve çikolata kaplı arı ürünlerinin üretimi ve karton kutu içinde kağıt kapsüle paketlenmesi ‘dir. 

Kurmuş olduğumuz Çevre Yönetim Sistemi, çevreye etkisi olan iç ve dış hususları ile birlikte, tüm uygunluk yükümlülüklerini ve çevre politikasında tarif edilen kurumsal birim, fonksiyon ve fiziksel sınırları içindeki tüm faaliyet, ürün ve hizmetlerini kapsamaktadır.  Tüm üretim faaliyetleri yanı sıra, yardımcı tesisler (su şartlandırma) ve bakım faaliyetleri dâhildir. Ayrıca işletmemizde çamaşır yıkanmaktadır, yemekhane, soyunma odaları, revir, sevkiyat, Çevre Yönetim Sistemi kapsamı dahilindedir.

 


Genel Müdür
Aslı Elif Tanuğur Samancı

01.07.2020


 


Anlaşmalı Bankalar