Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Arı Zehirli Cilt Bakım Ürünleri Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Seti

Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Seti

152F69 Beeo
Beeo 1989.9 TRY 2025-01-23

Barkod Numarası :
(327401) Görüntüleme
 • Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Seti
  Adet
  2.349,70 TL 1.989,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Cilt Bakım Seti

BEE’O APIBEAUTY Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Seti ile arılardan cildinize eşsiz bir dokunuş!

BEE’O APIBEAUTY Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Seti, arı zehri, propolis, arı sütü ve ham bal başta olmak üzere tamamen doğal bileşenler içeren ürünlerden oluşuyor.

Etkisi klinik olarak kanıtlanmış BEE’O APIBEAUTY Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Seti, arı zehri, Anadolu propolisi (A.P.E.)®, arı sütü, ham bal, hyaluronik asit, doğal bitki özleri ve değerli vitaminlerin bileşiminden gelen özel formülü ile, düzenli kullanımda ince çizgileri azaltırken cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Cilt Bakım Seti içeriği: BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Yüz Serumu, BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Yüz Bakım Kremi, BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Göz Çevresi Serumu

Tüm yüzün etkili bakımı için BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Yüz Bakım Kremi, BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Yüz Serumu ve BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Göz Çevresi Serumu ürünlerinin birlikte kullanılması önerilir.

***BEE'O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Cilt Bakım Seti, BEE'O Propolis AR-GE Merkezi’nde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

***Dermatolojik olarak test edilmiştir. GDO ve renklendirici içermez.

***Bu ürünler helal sertifikalıdır.

***Sözleşmeli arıcılık modeliyle, iyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak ve organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir.

***Tüm ürünlerimizin formülleri AR-GE merkezimizde geliştirilmiştir. Tamamı %100 doğal, patentli ve ayrıca GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.


Arı Zehri Nedir?

Arı zehri, kovandaki işçi arılar tarafından zehir bezlerinde üretilen doğal bir maddedir.

Arı Zehri Nasıl Toplanır?

Arı zehri, cam plakalar kullanılarak toplanır. Kuruyan zehir, cam plakadan kazınarak elde edilir. Cam plakaların kullanımı sayesinde arı zehri en verimli şekilde toplanmış olur ve bu yöntemde arılara herhangi bir zarar gelmez.

Arı Zehrinin İçeriği

Arı zehri, mellitin apamin adolapin ve MCD gibi peptitleri, fosfolipaz ve hyaluronidaz gibi enzimleri ve dopamin, norepinefrin gibi amino asit bileşenleri doğal olarak yapısında bulundurur. Arı zehri bileşiminin büyük bir kısmını mellitin oluşturur.

Arı Zehrinin Ciltte Kırışıklık ve Yaşlanma Karşıtı Etkisi

Arı zehri, kan dolaşımını artırarak ciltte kolajen ve elastin üretimini uyarır. Artan kolajen ve elastin cildi dolgunlaştırarak, renk tonunu düzenler, pürüzsüz görünmesini sağlar, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Propolis Nedir?

Propolis; arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünüdür.

Patentli Saf BEE'O Anadolu Propolisinin İçeriği

Patentli BEE’O Saf Anadolu propolisi, KAFE (Kafeik Asit Fenetil Ester), kuersetin, pinosembrin, galangin, krisin gibi 15 değerli fenolik ve flavonoid bileşenleri doğal olarak içerir.

Anadolu Propolisinin Ciltte Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Etkisi

Anadolu propolisi, içerdiği doğal antioksidanlar sayesinde cildin bariyer fonksiyonunu onarmaya ve ölü derilerin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Arı Sütü Nedir?

Arı sütü, işçi arılar tarafından üretilen ve arıların larvalarını beslemek için kullanılan bir salgı maddesidir. Arı sütü, genç işçi arıların baş salgı bezleri tarafından üretilir ve ana arılar tarafından da tüketilir. Besleyici ve yüksek besin değerine sahip olan arı sütü, larvaların hızlı büyümesini sağlar ve ana arıların uzun yaşamasına yardımcı olur. İnsanlar tarafından da tüketilen arı sütü, birçok vitamin, mineral ve protein içermesi nedeniyle beslenme takviyesi olarak kullanılmaktadır.

Arı Sütü Nasıl Üretilir?

Genellikle ilkbahar-yaz aylarında arı sütü toplama işlemi gerçekleştirilir. Arı sütünün toplanabilmesi için arıcıların ilk olarak kraliçe arıyı kovandan güvenli bir şekilde çıkartması gerekir. Ardından, kovana yumurta ve larva halinde petekler bırakılır ve işçi arıların, bu petekleri doldurması amaçlanır. İki-üç gün süren bu işlemin tekrarlanması ile bir ay gibi bir sürede, bir kovandan yalnızca 20-25 gram arı sütü elde edilebilir.

Arı Sütünün İçeriği

Arı sütünün içeriğinde; proteinler, yağlar, karbonhidratlar, A, D, E ve B grubu vitaminleri, magnezyum, demir ve çinko mineralleri de doğal olarak bulunur. Arı sütünde ayrıca, başka hiçbir gıdada bulunmayan 10-HDA ve Royalaktin bileşenleri yer almaktadır.

Arı Sütünün Ciltte Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Etkisi

Arı sütünün zengin besin bileşimi ile cilde yoğun bakım sağlar ve derinlemesine nemlendirir. Ciltte kolajen sentezini destekleyen arı sütü, düzenli kullanımda cildin daha esnek ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Ham Bal Nedir?

Ham bal, kovandan elde edildiği en saf hali ile besin değeri korunmuş baldır.

Ham Balın İçeriği

Ham bal, çeşitli mineraller, aminoasitler, karbonhidratlar, enzimler, vitaminler, fenolik ve aromatik bileşikleri doğal olarak içerir.

Ham Balın Ciltte Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Etkisi

Doğal bir nemlendirici olan ham bal, cildi derinlemesine nemlendirerek cilde daha yumuşak, dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sunmaya yardımcı olur.

  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  399,90 TL 449,80 TL
  1.299,90 TL 1.654,50 TL
  Anlaşmalı Bankalar