Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Takviye Edici Gıda Paketleri Çocuk Paketi

Çocuk Paketi

152CPK Beeo
Beeo 739.9042 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası : 8681644701724
(320339) Görüntüleme
  • Çocuk Paketi
    Adet
    874,70 TL 739,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Çocuklarımız geleceğimiz, onlar en değerlilerimiz! BEE’O Propolis olarak beslenmelerine biz de sizler gibi önem veriyoruz; çocukların doğal, saf ve aynı zamanda da lezzetli ürünlerle beslenmesi için çalışıyoruz. Bu ürünleri BEE’O Çocuk Paketi ile çok özel fiyatıyla sizlere sunuyoruz!

BEE’O Propolis Keçiboynuzu Ham Bal Karışımı: İçeriğindeki doğal lif, vitaminler, mineraller, proteinler, fenolik, flavonoid maddeler ve polifenollerle beslenmenize katkı sağlamak ve doğal yollarla vitamin, mineral ve protein ihtiyacınızı karşılamanın en doğal ve lezzetli yolu olan bu ürünüz hiçbir katkı ve koruyucu madde içermiyor. Sadece ham bal ile tatlandırıldığı ve içerisinde ilave şeker bulundurmadığı için de gönül rahatlığı sunuyor.

BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırladığımız suda çözünebilir propolis damlamızı soğuk ya da ılık içeceklerinize katarak tüketebilirsiniz.

BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı: Çocuklarınız için özel olarak hazırladığımız karışım saf Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıda da bulunmayan royalaktin ve 10-HDA maddelerini ve f45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmadan ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmeden tüm besin içeriğini koruyarak ürettiğimiz ham balımızı bir arada sunuyor.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar