Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler

Teslimat Koşulları

Siparisler ortalama 2 is gününde hazirlanir. Teslim süresi; teslim ili ve Yurt İçi / MNG kargo subesine göre degismektedir. 2 is günü içerisinde siparisiniz kargoya teslim edilecektir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapilmamaktadir.  Teslimatta bir aksilik olmamasi açisindan üyelik bilgilerinizin siparis sirasinda eksiksiz, dogru ve ayrintili olarak girilmesi önemlidir.

Seçtiginiz ürünlerin tamami anlasmali oldugumuz kargo sirketleri tarafindan Bee’o markasi garantisi ile size teslim edilecektir. Satin aldiginiz ürünlerin bilgisi bir teyit e-posta'si ile tarafiniza bildirilecektir.

Siparisinizin kargo tutari siparisiniz sirasinda otomatik olarak hesaplanir ve ödeme yaptiginizda sizden tahsil edilir. Bu nedenle gelen kargonuza ödeme yapmayiniz. 350 TL ve üzeri alisverislerinizde kargo ücreti firmamiz tarafindan karsilanmaktadir.

Lütfen unutmayın

Ürünlerimiz 'Bozulabilir ürünler' kapsamında olduğu için iade ve değişim seçeneğimiz yoktur. Bu yüzden siparişinizi teslim alırken durumunu kontrol edip, olumsuz bir durum olma halinde kargo firması elemanına zabıt tutturmak sizin doğal hakkınızdır.

Cuma saat 11:00’den sonra, Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde günü verilen siparişler, takip eden ilk iş günü işleme alınır.

Üyelik Sözleşmesi

Bu sözleşme, www.beeo.com.tr ile www.beeo.com.tr üzerinden siteye üye olmak isteyen kullanici arasinda yapilmaktadir.

 

Anlaşmalı Bankalar