Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Cilt Bakım Paketleri Aile Tatil Paketi

Aile Tatil Paketi

152F61 Beeo
Beeo 1979.897 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası :
(44525) Görüntüleme
 • Aile Tatil Paketi
  Adet
  2.644,00 TL 1.979,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Bu Yazı Rahat ve Sağlıklı Geçirmenin Sırrı: BEE'O Aile Tatil Paketi

Yaz boyunca hem sizin hem de sevdiklerinizin ihtiyaç duyabileceği besleyici ve doğal ürünler, BEE'O Aile Tatil Paketi’nde bir araya geliyor!

BEE'O APICARE Yüz Güneş Kremi, BEE'O APICARE Vücut Güneş Kremi ve BEE'O APICARE Çocuk Güneş Kremi: %100 doğal formülleri, patentli saf BEE'O Anadolu Propolisi (A.P.E)® ve patentli organik non-nano mineral çinko ile zenginleştirilmiştir. 50 SPF++ / PA++++ koruması sağlar. Suya 80 dakika dayanıklı, beyazlık bırakmayan formülü cildi nemlendirir ve besler. Kimyasal içermez ve deniz dostudur.

BEE'O Propolis Kara Mürverli Çocuk Shot: Anadolu Propolisi (A.P.E)®, kara mürver ve keçiboynuzu ile formülize edilmiştir. İçeriğindeki doğal C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Lezzetli ve tamamen doğal!

BEE'O Propolis Kudret Narı Kırmızı Ginseng Shot: Anadolu Propolisi (A.P.E)®, kudret narı, ginseng ve nar suyu ile formülize edilmiştir. İçeriğindeki doğal C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

BEE'O APICARE Dudak Koruyucu: Anadolu Propolisi (A.P.E)®, ham bal, shea yağı, B5 ve E vitaminleri ile formülize edilmiştir. Hem sizin hem de çocuklarınızın kuruyan ve çatlayan dudaklarını tamamen doğal bir şekilde nemlendirir ve hızlı etkili bir bakım sağlar.

BEE'O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi: Yaz boyunca cildinizin ihtiyaç duyabileceği yoğun nemi sağlayacak bu krem, kişisel çantalarınızda ve plaj çantanızda mutlaka olmalı! İçeriğindeki Anadolu Propolisi, arı sütü, ham bal, B5 ve E vitaminleri, mineral çinko ve zeytinyağı ile besleyici ve onarıcı bakım sağlar.

BEE'O On The Go: %100 doğal içeriği ve tek kullanımlık ambalajı ile okulda, ofiste, sporda, tatilde, seyahatte her an yanınızda. İster direkt tüketin, ister soğuk ve ılık içeceklerinize veya meyveli yoğurdunuza katarak kullanın. Sabah kahvaltısında, öğün aralarında, spor öncesi veya sonrası, sınav öncesi veya sonrası, yatmadan önce süt ile birlikte... Hayatına lezzet katmak isteyenler ve tamamen doğal olmasını tercih edenler için ideal!

BEE'O Aile Tatil Paketi ile bu yaz hem rahat hem de sağlıklı geçecek!

  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  1.299,90 TL 1.654,50 TL
  1.049,90 TL 1.199,80 TL
  Anlaşmalı Bankalar