Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim

Sepetinizde Bulunan Ürünler

Anasayfa ApiCare Propolisli Güneş Sonrası Kremi

ApiCare Propolisli Güneş Sonrası Kremi


Barkod Numarası : 8681644701571
(4505) Görüntüleme
 • ApiCare Propolisli Güneş Sonrası Kremi
  Adet
  89,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O Apicare Güneş Sonrası Losyonu ile ferahlığı cildinizde hissedin! %100 doğal içerikli ürünümüz güneş ışınlarına maruz kaldıktan sonra cildinizi yatıştırır ve nemlendirir. 

Etken Maddeler: Propolis, mineral çinko, aleo vera, E vitamini, balmumu, shea yağı, susam yağı.

Propolis: Arıların bitkilerden topladığı reçinemsi maddelerden meydana gelen ve bitki özlerinden kaynaklı polifenolleri yüksek oranda içeren doğal bir arı ürünüdür. Fenolik içeriği nardan 80 kat daha yüksektir. Kovandan arılar her petek gözünü önce propolis ile kaplar, daha sonra üzerine yavrusunu, balını, arı sütünü, polenini koyar. Böylece kovanda arının ürünleri bozulmadan saklanır ve arının yavrusu sağlıklı bir şekilde gelişir. Yani propolis kovanın ön koruyucusudur. Propolis, yüzeyi kaplama özelliği bu koruyucu etkiyi sağlar. Cilt üzerinde uygulandığında da benzer etkileri gösterir.

Aloe Vera: Liliaceae familyasına ait bir bitki türüdür. Aleo veranın uzun yıllardır, Eski Mısır’da ve Çin’de kullanıldığı bilinir. İçeriğinde vitaminler, mineraller, amino asitler ve enzimler gibi 200’den fazla doğal biyoaktif bileşen bulunmaktadır.

Mineral Çinko: Esansiyel bir mineraldir. İnce bir tabaka halinde uygulandığında cildin su kaybetmesini önlemeye destek amaçlı kullanılabilir. Yazın güneş, kışın da soğuk yanıklarına karşı koruma etkisi ile bilinir.

E Vitamini: Sağlıklı bir cilt ve deri için gerekli olan E vitamini, yaşlanmayı geciktirme ve yaşlılık lekelerini önlemeye destekleyici özellikleri ile cilt bakımı ürünleri arasında önemli yere sahiptir. 

Shea Yağı: Afrika’da yetişen shea ağacının yemişinden elde edilen shea yağı gıda olarak da kullanılan bir üründür. Cildi nemlendirici ve besleyici özellikleri ile de ön plandadır.

Susam Yağı: Susam tanelerinden elde edilen bitkisel bir yağdır.

Renklendirici, koruyucu ve paraben içermez.

Kullanım Şekli: Güneşe maruz kaldıktan sonra temiz cilde uygulanır. 

Raf Ömrü: 12 ay.

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.

  Benzer Ürünler

  Anlaşmalı Bankalar