Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler

Blog


BEE'O Arı Zehirli Selülit Karşıtı Jel ile Bacaklarınızı Yaza Hazırlayın!

Yaz mevsimi yaklaşırken, kış aylarında kazanılan kilolar ve vücutta oluşan istenmeyen çatlak ve selülitlerle mücadele etmek çoğumuzun gündeminde. İşte tam da bu noktada, BEE’O APIBEAUTY Arı Zehirli Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Jel devreye giriyor. BEE’O, cilt bakımı kategorisinde arı zehrinden gücünü cildimize taşıyor.

Arı Zehri ile Güçlendirilmiş Doğal Formül

BEE’O APIBEAUTY Arı Zehirli Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Jel , tamamen doğal içerikli bir formüle sahip. Arı zehri, patentli saf Anadolu propolisi, kahve çekirdeği yağı, hyaluronik asit ve aloe vera içeren bu jel, selülit ve çatlak görünümünü azaltmaya ve cildin sıkılaşmasını desteklemeye yardımcı oluyor. Düzenli kullanımda kalça, basen, bacak ve karın bölgesindeki sarkık, çatlak ve selülit görünümünü azaltırken aynı zamanda cildin esnekliğini artırıyor.

Selülit Kremi

Yaz İçin Pürüzsüz Bacaklar: BEE’O Arı Zehirli Selülit Karşıtı Jel ile Tanışın!

Patentli Saf Anadolu Propolisi, fenolik ve flavonoidlerle cilde antioksidan destek sağlayarak daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunurken, jeldeki arı zehri selülitsiz bir görünüme destek oluyor. Mellitin ile kan akışını hızlandıran arı zehri, hyaluronik asit ile cilde yoğun nem sağlayarak sıkılık ve pürüzsüzlük katıyor. Aloe vera ve kahve çekirdeği yağı ise cilde derinlemesine nüfuz ederek, güçlü antioksidan etkiler ile selülit görünümünü gözle görülür şekilde azaltıyor.

Yaz aylarına sayılı günler kala, BEE’O APIBEAUTY Arı Zehirli Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Jel ile cildinizi yaza hazırlayın ve güneşin tadını çıkarınken, daha sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanın keyfini çıkarın!

Hemen sipariş vermek için https://www.beeo.com.tr/selulit-kremi linki ziyaret edin.

Anlaşmalı Bankalar