Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Cilt Bakım Paketleri 2'li Roll-On Paketi (Kadın)

2'li Roll-On Paketi (Kadın)

152F143 Beeo
Beeo 399.9 TRY 2025-01-23

Barkod Numarası :
(19341) Görüntüleme
 • 2'li Roll-On Paketi (Kadın)
  Adet
  449,80 TL 399,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE'O Roll-On Paketi Kadın

Anadolu Propolisi, shea yağı ve mineral çinko ile formüle edilen ürünümüz, alüminyum, renklendirici ve kimyasal içermiyor.

Ferah çiçek kokusu ile cildinizdeki gözenekleri tıkamadan, ter ve kötü kokuların önlenmesine yardımcı olan BEE’O Apicare Roll-On Kadın, %100 doğal ve temiz içeriği ile gün boyu en önemli desteğiniz! Aynı anda hem nasıl bu kadar doğal , hem de etkili olduğuna şaşıracaksınız! Cildinizi korurken ve beslerken, ter kokusunu önlemek size kendinizi çok rahat hissettirecek. BEE’O Apicare Doğal Roll On ile gün boyu harika hissetmenin keyfini yaşayın...

Çiçek kokusuyla BEE’O Apicare Roll-On Kadın, sizlere içiniz hep rahat olsun diye %100 doğal ve temiz içerikli özel mi özel bir bakım sunuyor.

Katkı maddesi, koruyucu madde, boyar madde, gluten, GDO, alkol, glikol, ilave şeker içermez. Sözleşmeli arıcılık modeliyle, İyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Etken Maddeler: Anadolu Propolis, mineral çinko, shea yağı

Anadolu Propolis: Arıların bitkilerden topladığı reçinemsi maddelerden meydana gelen ve bitki özlerinden kaynaklı polifenolleri yüksek oranda içeren doğal bir arı ürünüdür. Fenolik içeriği nardan 80 kat daha yüksektir. Kovandan arılar her petek gözünü önce propolis ile kaplar, daha sonra üzerine yavrusunu, balını, arı sütünü, polenini koyar. Böylece kovanda arının ürünleri bozulmadan saklanır ve arının yavrusu sağlıklı bir şekilde gelişir. Yani propolis kovanın ön koruyucusudur. Propolisin yüzeyi kaplama özelliği bu koruyucu etkiyi sağlar. Cilt üzerine uygulandığında da benzer etkileri gösterir.

Mineral Çinko: Esansiyel bir mineraldir. Yazın güneş, kışın da soğuk yanıklarına karşı koruma etkisi ile bilinir. İnce bir tabaka halinde uygulandığında cildin su kaybetmesini önlemeye destek amaçlı kullanılabilir.

Shea Yağı: Afrika’da yetişen shea ağacının yemişinden elde edilen shea yağı gıda olarak da kullanılan bir üründür. Cildi nemlendirici ve besleyici özellikleri ile de ön plandadır.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru koltuk altına uygulanması önerilir. Gün içinde dilediğiniz zaman uygulayabilirsiniz.

Raf Ömrü: 3 Yıl - (Ürün açıldıktan sonra 1 Yıl)

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar