Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Tüm Ürünler Yetişkin Tatil Paketi

Yetişkin Tatil Paketi

152F67 Beeo
Beeo 422.1106 TRY 2023-02-09

Barkod Numarası :
(32359) Görüntüleme
 • Yetişkin Tatil Paketi
  Adet
  649,40 TL 422,11 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Tatile Giderken BEE'O Tatil Paketleri Yanında! BEE'O Yetişkin ve Çocuk Tatil Paketleri ile tatilinizi keyifli ve güvende geçirin.

 

BEE’O Kudret Narı Ginseng Propolis Shot: Ham bal, nar suyu, kudret narı, kırmızı ginseng ve %1 oranında saf Anadolu propolisi içerir. 1 adet shot zengin C vitamini içeriği ile günlük C vitamini ihtiyacınızın tamamını karşılar. C vitamini içeriğiyle bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

ON THE GO Propolis Zencefil Zerdeçal Elma Sirkesi Ham Bal karışımı, %100 Doğal içeriği, tek kulanımlık ambalajı ile okulda, ofiste, sporda, seyahatte her an yanınızda. İster direkt, isterseniz soğuk ve ılık içeceklerinize katarak veya meyveli yoğurdunuz ile birlikte.. Sabah kahvaltısında, öğün aralarında, spor öncesi veya sonrası, sınav öncesi veya sonrası, yatmadan önce süt ile birlikte, dört mevsim boyunca…

BEE’O BEE’O Propolis Damla: Suda Çözünebilir propolis, %10 oranında saf Anadolu propolisi içerir. Çocuklar için günde 10-40 damla arası, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 20-80 damla arası su, süt, meyve suyu gibi gıdalarla beraber tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

BEE’O APICARE Vücut Güneş Kremi: Saf Anadolu propolisi, mineral çinko, shea yağı, jojoba yağı ve Aloe vera içeren tamamen doğal bir formüldür. Doğal mineral filtresi ile 50+ SPF güneş koruması sağlar. 

BEE’O APICARE Yüz Güneş Kremi: Saf Anadolu propolisi, Aloe vera, mineral çinko, shea yağı, zeytinyağı, B5 ve E vitaminlerini içerir. Doğal mineral filtresi ile 50+ SPF güneş koruması sağlar.

BEE’O APICARE Propolisli Kolonya: Saf Anadolu propolisi içeren kolonyayı ihtiyacınız olduğu sıklıkta kullanabilirsiniz. 


Yetişkin Tatil Paketi 649,40 TL yerine 550,90 TL! Üstelik kargo bedava.  

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar