Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Cilt Bakım Paketleri Çocuk Tatil Paketi

Çocuk Tatil Paketi

152F65 Beeo
Beeo 849.8951 TRY 2025-01-23

Barkod Numarası :
(36005) Görüntüleme
  • Çocuk Tatil Paketi
    Adet
    1.064,60 TL 849,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Tatile Giderken BEE'O Tatil Paketleri Yanında! BEE'O Yetişkin ve Çocuk Tatil Paketleri ile tatilinizi keyifli ve güvende geçirin.

BEE’O Yummy Saf Propolis Portakal Çilek: Ham bal, portakal, çilek ve saf Anadolu propolisi içeren yummy çocuklarınız için besleyici ve lezzetli bir ara öğün alternatifi. Katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermez.

BEE’O Propolis Kara Mürver Çocuk Shot: Saf Anadolu Propolisi, kara mürver, keçiboynuzu içeren çocuk shot çocukların beslenmesine değer katıyor. Yüksek miktarda polifenol, A, E, C ve B grubu vitaminlerini, magnezyum, kalsiyum, selenyum, çinko ve demir minerallerini içeriyor. İçerdiği C vitamini ile bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

BEE’O APICARE Çocuk Güneş Kremi: Saf Anadolu propolisi, Aloe vera, mineral çinko, shea yağı, B5 ve E vitaminlerini içerir. 50+ SPF özelliği sayesinde güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlar.

BEE’O APICARE SOS Yoğun Bakım Kremi ile cildinize ihtiyacı olan yoğun ve besleyici bakımı sağlayın! İçerisindeki propolis, zeytinyağı, ham bal ve arı sütü onarıcı rol üstlenirken; mineral çinko, B5 ve E vitaminleri ile cildinize ihtiyacı olan yoğun nem bakımını sağlar.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar