Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim

Sepetinizde Bulunan Ürünler

Anasayfa 50 ml ApiCare Propolisli Roll-on Deo Erkek

50 ml ApiCare Propolisli Roll-on Deo Erkek

152KPDEOE Beeo
Beeo 49.898 TRY 2021-05-26

Barkod Numarası : 8681644701533
(702) Görüntüleme
 • 50 ml ApiCare Propolisli Roll-on Deo Erkek
  Adet
  49,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Hayat bir maceradır! Siz hayatı dolu dolu yaşayın, ter ve koku sizi asla durdurmasın diye özel olarak ürettiğimiz %100 doğal ve temiz içerikli BEE’O Apicare Roll-On Erkek şimdi sizlerle! 

Propolis, shea yağı ve mineral çinko ile formüle edilen ürünümüz, alüminyum, renklendirici, paraben ve kimyasal içermiyor. 

Ferah kokusu ile cildinizi tıkamadan ter ve kötü kokuların önlenmesine yardımcı olan bu yeni BEE’O Apicare Roll-On Kadın, %100 doğal ve temiz içeriği ile cildinizi tıkamıyor, gün boyu ter ve kokuyu önlemek için size destek oluyor. Aynı zamanda içerisindeki değerli yağlar ve propolis ile cildinizi beslemeye ve nemlendirmeye yardım ediyor.

Ferah kokusuyla BEE’O Apicare Roll-On Erkek, sizlere içiniz hep rahat olsun diye %100 doğal ve temiz içerikli özel mi özel bir bakım sunuyor.

Etken Maddeler: Propolis, mineral çinko, shea yağı, 

Propolis: Arıların bitkilerden topladığı reçinemsi maddelerden meydana gelen ve bitki özlerinden kaynaklı polifenolleri yüksek oranda içeren doğal bir arı ürünüdür. Fenolik içeriği nardan 80 kat daha yüksektir. Kovandan arılar her petek gözünü önce propolis ile kaplar, daha sonra üzerine yavrusunu, balını, arı sütünü, polenini koyar. Böylece kovanda arının ürünleri bozulmadan saklanır ve arının yavrusu sağlıklı bir şekilde gelişir. Yani propolis kovanın ön koruyucusudur. Propolis, yüzeyi kaplama özelliği bu koruyucu etkiyi sağlar. Cilt üzerinde uygulandığında da benzer etkileri gösterir.

Mineral Çinko: Esansiyel bir mineraldir. Yazın güneş, kışın da soğuk yanıklarına karşı koruma etkisi ile bilinir. İnce bir tabaka halinde uygulandığında cildin su kaybetmesini önlemeye destek amaçlı kullanılabilir. 

Shea Yağı: Afrika’da yetişen shea ağacının yemişinden elde edilen shea yağı gıda olarak da kullanılan bir üründür. Cildi nemlendirici ve besleyici özellikleri ile de ön plandadır.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru koltuk altına uygulanması önerilir. Gün içinde dilediğiniz zaman uygulayabilirsiniz. 

Raf Ömrü: Açıldıktan sonra 12 ay

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.

  Benzer Ürünler

  Anlaşmalı Bankalar