Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Cilt Bakım Paketleri Çocuk Cilt Bakım Paketi

Çocuk Cilt Bakım Paketi

152F52 Beeo
Beeo 832.7916 TRY 2024-12-19

Barkod Numarası :
(30045) Görüntüleme
 • Çocuk Cilt Bakım Paketi
  Adet
  1.189,70 TL 832,79 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O APICARE PROPOLİSLİ KARA MÜRVERLİ DUDAK KORUYUCU

BEE’O APICARE Propolisli Kara Mürverli Dudak Koruyucu ile daha canlı dudaklar! Yoğun nem sağlayan ve doğal formülüyle dudaklarınızı besler. Doğal koruyucu bariyer etkisiyle her hava koşuluna karşı etkilidir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. GDO ve renklendirici içermez. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur, hipoalerjeniktir. Bu ürün helal sertifikalıdır. Sözleşmeli arıcılık modeliyle, iyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Etken Maddeler: Patentli Saf Anadolu Propolisi, Ham bal, E vitamini, Kara mürver

Kullanım Önerisi: Ürünü dudaklarınıza ince bir tabaka halinde uygulayın. İhtiyaç duydukça aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz. Doğal kara mürver içeriği ile dudaklarınızı renklendirir.

APICARE PROPOLİSLİ ÇOCUK GÜNEŞ KREMİ

BEE’O Saf Anadolu Propolisi: İçeriğinde yüksek oranda bulunan KAFE (Kafeik Asit Fenetil Ester), kuarsetin, pinosembrin, galangin, krisin gibi değerli fenolik ve flavonoid bileşenlerle cildin beslenmesi ve korunmasına katkıda bulunurken, güneşin zararlı UV ışınlarına bağlı cilt hasarını engellemeye ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca propolisin güçlü antioksidan etkisi ile cilde detoks sağlar, ölü hücrelerin ve toksinlerin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Etken Maddeler: Patentli Saf BEE’O Anadolu Propolisi, Aloe vera, Mineral Çinko, Shea Yağı, B5 ve E Vitamini

Kullanım Önerisi: Güneşe çıkmadan önce uygulayın. Deniz ve havuz sonrası tekrarlayın. Güneşe yoğun olarak maruz kalınacağı zaman saatte bir uygulanması önerilir. Harici kullanım içindir.

Raf Ömrü: 3 Yıl - (Ürün açıldıktan sonra 1 Yıl)

Tamamen doğal ve temiz içeriği, BEE’O Propolis AR-GE merkezinde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

 • 50+ SPF özelliği sayesinde güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlar.
 • Deniz, havuz, güneşlenme sonrası cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Kolayca emilir. Güneşe karşı cilt üzerinde doğal bir bariyer oluşturur. 30 dakikaya kadar suya karşı dayanıklıdır.
 • Çocukların hassas ciltlerine uygundur, hipoalerjeniktir.
 • Saf Anadolu Propolisi ve Mineral Çinko ile güneşe karşı koruma sağlarken; Shea yağı ve B5 vitamini ile cildi besler ve bakımını sağlar.
 • Tüm cilt tiplerine uygundur.
 • Patentli ve tamamen doğal bir formüle sahiptir.
 • Kimyasal filtre, paraben ve renklendirici içermez.

APIBABY PROPOLİSLİ PİŞİK ÖNLEYİCİ KREM

Zengin içeriğiyle bebeğinizin cildini besler, pişiği önlemeye yardımcı olur. BEE’O APIBABY Pişik Kremi ile mutlu bebekler rahat anneler! BEE’O’nun Patentli saf Anadolu propolisi, mineral çinko, B5 vitamini ve Shea yağı ile zenginleştirilmiş BEE’O APIBABY Pişik Kremi; bebeklerin hassas ve narin cildine uyumlu, kolayca sürülebilen eşsiz bir formül sunuyor. Tamamen doğal ve temiz içeriği BEE’O Propolis AR-GE merkezinde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Bebek cildinin doğal yapısına ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur, hipoalerjeniktir.

Pişik oluşumunu önlemeye ve ciltteki kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben, parfüm ve renklendirici içermez.

Etken Maddeler: Patentli Saf Anadolu Propolisi, Aloe vera, Mineral Çinko, B5 ve E Vitaminleri, Shea Yağı, Jojoba Yağı

Kullanım Önerisi: Her bez değişiminden sonra ince bir tabaka halinde uygulanabilir. Tahriş ve pişik durumunda daha yoğun uygulanabilir. Harici kullanım içindir.

Raf Ömrü: 3 Yıl - (Ürün açıldıktan sonra 1 Yıl)

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar