Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Tüm Ürünler ApiBaby Propolisli Pişik Önleyici Krem

ApiBaby Propolisli Pişik Önleyici Krem

152KPPOK Beeo
Beeo 224.9275 TRY 2024-12-19

Barkod Numarası : 8681644701519
(62882) Görüntüleme
  • ApiBaby Propolisli Pişik Önleyici Krem
    Adet
    299,90 TL 224,93 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Arı ürünlerinin doğal ve eşsiz dokunuşu BEE’O APIBABY Pişik Kreminde!

Zengin içeriğiyle bebeğinizin cildini besler, pişiği önlemeye yardımcı olur. BEE’O APIBABY Pişik Kremi ile mutlu bebekler rahat anneler!

BEE’O’nun Patentli saf Anadolu propolisi, mineral çinko, B5 vitamini ve Shea yağı ile zenginleştirilmiş BEE’O APIBABY Pişik Kremi; bebeklerin hassas ve narin cildine uyumlu, kolayca sürülebilen eşsiz bir formül sunuyor.

Tamamen doğal ve temiz içeriği BEE’O Propolis AR-GE merkezinde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Bebek cildinin doğal yapısına ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur,  hipoalerjeniktir.

Pişik oluşumunu önlemeye ve ciltteki kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Parfüm ve renklendirici içermez.

Etken Maddeler:

Patentli Saf Anadolu Propolisi, Aloe vera, Mineral Çinko, B5 ve E Vitaminleri, Shea Yağı, Jojoba Yağı

BEE’O Saf Anadolu Propolisi: İçeriğinde yüksek oranda bulunan KAFE (Kafeik Asit Fenetil Ester), kuarsetin, pinosembrin, galangin, krisin gibi değerli fenolik ve flavonoid bileşenlerle cildin beslenmesi ve korunmasına katkıda bulunur. Ciltteki kızarıklıkların giderilmesine ve pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Aloe vera: Bebeğinizin tahriş olmuş cildini yatıştırır ve bakımını sağlar.

Mineral Çinko: İnce bir tabaka halinde uygulandığında cildin su kaybetmesini önlemeye destek olurken cildin nem dengesini korur. Ciltte oluşmuş tahriş ve kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

B5 Vitamini: Cildin bariyer fonksiyonunu koruyarak nemli, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Shea Yağı: Yüksek nemlendirici özelliği ile cilt kuruluğunun hızla giderilmesine yardımcı olur. A, E ve D vitaminleri açısından zengin bir doğal antioksidan kaynağıdır.

Jojoba Yağı: Arizona, California ve Kuzey Meksika’daki ''Simmondsia Chinensis'' bitkisinin tohumlarından elde edilen bu bitki, uygun koşullarda 200 yıl kadar yaşayabilmektedir. Kökleri oldukça derine ulaşabildiği için kuraklık ve ısı farklılıklarına karşı dayanıklıdır. Toprağın derinliklerine uzandığı için yapısında birçok mineral bulundurmaktadır. Cilt üzerinde birçok faydası ile bilinmektedir.

Kullanım Önerisi: Her bez değişiminden sonra ince bir tabaka halinde uygulanabilir. Tahriş ve pişik durumunda daha yoğun uygulanabilir. Harici kullanım içindir.

Raf Ömrü: 3 Yıl - (Ürün açıldıktan sonra 1 Yıl)

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar