Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Arı Zehirli Cilt Bakım Ürünleri Arı Zehirli Propolisli Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu

Arı Zehirli Propolisli Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu

152KAGCS Beeo
Beeo 749.8966 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası :
(143142) Görüntüleme
 • Arı Zehirli Propolisli Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu
  Adet
  749,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Arı Zehirli Propolisli  Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu  ile etkili göz çevresi bakımı sağlayın! İçeriğindeki propolis, ham bal ve doğal bitki özleri ile göz çevresindeki kırışıklıkları azaltırken, cildin nem dengesinin korunmasını sağlar. Arı zehri ve Hyoluronik asit düzenli kullanımında cildin sıkılaşmasını sağlayarak ince çizgileri azaltır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

GDO ve renklendirici içermez.

Bu ürün helal sertifikalıdır.

İnce çizgi ve kırışıklık karşıtı formülleri cildi sıkılaştırır ve nem sağlar.

Sözleşmeli arıcılık modeliyle, iyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Etken Maddeler: Arı zehri, Patentli Saf Anadolu Propolisi, Ham bal, Hyoluronik asit

Arı zehri: Kovandaki işçi arılar tarafından zehir bezlerinde üretilen arı zehri, kan dolaşımını artırarak kolajen ve elastin üretimini uyarır. Artan kolajen ve elastin cildi dolgunlaştırarak, renk tonunu düzenler, pürüzsüz görünmesini sağlar, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Patentli BEE’O Saf Anadolu Propolisi: İçeriğinde yüksek oranda bulunan KAFE (Kafeik Asit Fenetil Ester), kuarsetin, pinosembrin, galangin, krisin gibi değerli fenolik ve flavonoid bileşenlerle cildin beslenmesi ve korunmasına katkıda bulunur. Ayrıca propolisin güçlü antioksidan etkisi ile cilde detoks sağlar, ölü hücrelerin ve toksinlerin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Ham bal: Doğal bir nemlendirici olan ham bal, cilt bariyerinin korunmasını sağlar.

Kullanım Önerisi: Sabah ve akşam gözlerinizin iç köşesinden dış köşesine doğru parmak uçlarınızla nazikçe uygulayınız. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Tüm yüzün etkili bakımı için Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Yüz Bakım Kremi ve Arı Zehirli Propolisli Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Yüz Bakım Serumu ile birlikte kullanın.

      Raf Ömrü: 3 Yıl - (Açıldıktan sonra 1 Yıl)

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  513,90 TL 604,70 TL
  Anlaşmalı Bankalar