Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Çocuklar İçin Çocuk Tatil Paketi

Çocuk Tatil Paketi

152F65 Beeo
Beeo 697.197 TRY 2024-11-29

Barkod Numarası :
(35409) Görüntüleme
  • Çocuk Tatil Paketi
    Adet
    929,60 TL 697,20 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Tatile Giderken BEE'O Tatil Paketleri Yanında! BEE'O Yetişkin ve Çocuk Tatil Paketleri ile tatilinizi keyifli ve güvende geçirin.

BEE’O Yummy Saf Propolis Portakal Çilek: Ham bal, portakal, çilek ve saf Anadolu propolisi içeren yummy çocuklarınız için besleyici ve lezzetli bir ara öğün alternatifi. Katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermez.

BEE’O Propolis Kara Mürver Çocuk Shot: Saf Anadolu Propolisi, kara mürver, keçiboynuzu içeren çocuk shot çocukların beslenmesine değer katıyor. Yüksek miktarda polifenol, A, E, C ve B grubu vitaminlerini, magnezyum, kalsiyum, selenyum, çinko ve demir minerallerini içeriyor. İçerdiği C vitamini ile bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

BEE’O Çocuk On The Go Keçiboynuzlu: Keçiboynuzu, ham bal ve saf Anadolu propolisi içeren çocuk on the go değerli vitamin ve mineraller içerir. Lezzetli ve besleyici BEE’O Çocuk On the Go çocuklarınız için güzel bir ara öğün alternatifidir. Katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermez. Keçiboynuzu ile tatlandırılmıştır.

BEE’O APICARE Çocuk Güneş Kremi: Saf Anadolu propolisi, Aloe vera, mineral çinko, shea yağı, B5 ve E vitaminlerini içerir. 50+ SPF özelliği sayesinde güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlar.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar