Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Cilt Bakım Paketleri Marka Beeo 2'li Apicare Propolisli Vücut Güneş Kremi Paketi

2'li Apicare Propolisli Vücut Güneş Kremi Paketi

152F165 Beeo
Beeo 1149.9 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası :
(8767) Görüntüleme
 • 2'li Apicare Propolisli Vücut Güneş Kremi Paketi
  Adet
  1.279,80 TL 1.149,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O APICARE Vücut Güneş Kremi 2'li Avantaj Paketi ile Sizlerle!

Güneşten korunmanın en doğal formülü BEE’O APICARE!

Yazın ve Güneşin Tadını BEE’O APICARE Vücut Güneş Kremi ile Çıkarın!

Saf Anadolu Propolisi ve doğal mineral filtresi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, eşsiz formülü ile cildinizin nem dengesini sağlar.

Patentli saf Anadolu propolisi, mineral çinko, shea yağı, jojoba yağı ve Aloe vera içeren tamamen doğal formülü ile tüm ailenizin güvenle kullanabileceği eşsiz bir güneş koruyucu…

Tamamen doğal ve temiz içeriği, BEE’O Propolis AR-GE merkezinde Uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

Cildin doğal yapısına ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur, hipoalerjeniktir.

 • 50+ SPF özelliği sayesinde, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlar.
 • Deniz, havuz, güneşlenme sonrası cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Kolayca emilir. Güneşe karşı cilt üzerinde doğal bir bariyer oluşturur. 30 dakikaya kadar suya karşı dayanıklıdır.
 • Tüm cilt tiplerine uygundur.
 • Propolis ve mineral çinko ile güneşe karşı koruma sağlarken, bitkisel yağlar ve vitaminler ile de cildi besler ve bakımını sağlar.
 • Patentli ve tamamen doğal bir formüle sahiptir.
 • Kimyasal filtre  ve renklendirici içermez.

Katkı maddesi, koruyucu madde, boyar madde, gluten, GDO, alkol, glikol, ilave şeker içermez.

Sözleşmeli arıcılık modeliyle, İyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir.

Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Etken Maddeler: Patentli Saf BEE’O Anadolu Propolisi, Mineral Çinko, Aloe vera, B5 Vitamini, E Vitamini, Shea Yağı, Jojoba Yağı

BEE’O Saf Anadolu Propolisi: İçeriğinde yüksek oranda bulunan KAFE (Kafeik Asit Fenetil Ester), kuarsetin, pinosembrin, galangin, krisin gibi değerli fenolik ve flavonoid bileşenlerle cildin beslenmesi ve korunmasına katkıda bulunurken, güneşin zararlı UV ışınlarına bağlı cilt yaşlanması, lekelenmesi, kırışıklık oluşmasını engellemeye ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca propolisin güçlü antioksidan etkisi ile cilde detoks sağlar, ölü hücrelerin ve toksinlerin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Aloe vera: Güneşe maruz kaldığı için su kaybeden cildin, nemini geri kazanmasına yardımcı olur. Pullanmayı azaltır ve esnekliği geri kazandırır. Bu sayede kuru veya hasar görmüş cildin görünümünü iyileştirir.

Mineral Çinko: Non-nano çinko içeriğiyle oluşturduğu etkili filtre UV ışınlarına karşı koruma sağlar. İnce bir tabaka halinde uygulandığında cildin su kaybetmesini önlemeye yardımcı olur.

Shea Yağı: Yüksek nemlendirme özelliği ile cilt kuruluğunun giderilmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildin pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. A, E ve D vitaminleri açısından zengin bir doğal antioksidan kaynağıdır.

E Vitamini: Sağlıklı bir cilt ve deri için gerekli olan E vitamini, yaşlanmayı geciktirme ve yaşlılık lekelerini önlemeye destekleyici özellikleri ile cilt bakımı ürünleri arasında önemli yere sahiptir.

Jojoba Yağı: Cildin doğal nem ve yağ dengesini sağlar, dokusunun ve yumuşaklığının korunmasına yardımcı olur. Güneş yanıklarına karşı cildi güçlendirir ve tahrişleri önler.

Kullanım Önerisi: Güneşe çıkmadan önce uygulayın. Deniz ve havuz sonrası tekrarlayın. Güneşe yoğun olarak maruz kalınacağı zaman saatte bir uygulanması önerilir. Harici kullanım içindir.

Renklendirici, koruyucu ve paraben içermez.

Raf Ömrü: 3 Yıl - (Açıldıktan sonra 1 Yıl)

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar