Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Takviye Edici Gıda Paketleri Beeo Up Karışık Tablet Paketi

Beeo Up Karışık Tablet Paketi

152F128 Beeo
Beeo 579.8984 TRY 2025-01-23

Barkod Numarası :
(21826) Görüntüleme
 • Beeo Up Karışık Tablet Paketi
  Adet
  649,80 TL 579,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

İstanbul Teknik Üniversitesinden Organik Patentli Arı Mucizesi Propolis. Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü ve etkisi klinik çalışmalarla ispatlanmış arı mucizesi yerli propolisi ile hayatınıza her gün değer katın!

BEE’O UP’tan yepyeni bir ürün!

Bee'o Up Arı Ekmeği Propolis Emme Tablet

Yoğun günlerinize özel hızlı beslenme çözümleri BEE’O UP’tan sizlere geliyor! İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde geliştirilen ödüllü ve patentli yöntemimizle işlediğimiz saf Anadolu propolisi, doğanın bir diğer mucizesi arı ekmeği ile BEE’O UP Arı Ekmeği Propolis Emme Tablet’te bir araya geliyor. %100 doğal, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu madde içermeyen bu ürünümüz emme formu ile tüketim kolaylığı sunuyor. Bu gıda probiyotik mikroorganizma içeriyor. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı oluyor.

Propolis Nedir ?

Pro (Ön) + Polis (koruyan) kelimelerinden oluşan propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir. Arılar petek gözlerini propolis ile kaplar, sonra üzerine balını, yavrusunu, besinini koyar. Böylece arının ürettiği ürünler kovanda bozulmadan saklanır. Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, fenolik ve flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür.

Arı Ekmeği Nedir ?

Arı ekmeği, polenin dış zarının arının kendi enzimleriyle sindirilip bütün besin içeriğinin açığa çıkmış ve insanlar tarafından daha yüksek oranda sindirilebilir halidir. Bir diğer tanımı ile polenin fermente halidir. İçeriğinde doğal olarak; A, D, E, K, C ve B grubu vitaminleri, magnezyum, demir, selenyum, çinko, potasyum ve kalsiyum mineralleri bulundurur. Ayrıca yaklaşık %35 oranında doğal protein içerir.

Ürün İçeriği: Arı Ekmeği(%99), Propolis(%1)

Kullanım Şekli: Yetişkinler için sabah 2 tablet, akşam 2 tablet, 4-10 yaş grubu için sabah 1 akşam 1 tablet tüketilmesi tavsiye edilir.

Beeo Up Propolis Arı Sütü Polen Emme Tablet (Çocuk)

Saf Anadolu Propolis, arı sütü ve polenin besleyici özellikleri Beeo Up Emme Tablet’te birleşti. Emilebilen bu yeni lezzeti hemen deneyin.

İçindekiler: Keçiboynuzu (%30), Polen (%30), Saf Anadolu Propolis (%18), Arı Sütü (%12), Kakao (%10)

Etken Madde:

 • Bileşen: 2 porsiyon 2 tablet (1000 mg)
 • Polen: 300 mg
 • Anadolu Propolisi: 180 mg
 • Arı Sütü: 120 mg

Kullanım Şekli: 4-10 yaş grubu çocuklar için aç karnına sabah 1 tablet, akşam 1 tablet olmak üzere günde 2 tablet tüketilmesi tavsiye edilir.

Uyarıcı Bilgiler:

 • Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılamaz.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar