Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Propolisli Shotlar Shot Deneme Paketi

Shot Deneme Paketi

152F106 Beeo
Beeo 149.8958 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası :
(12323) Görüntüleme
 • Shot Deneme Paketi
  Adet
  169,70 TL 149,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE'O ile Beslenmenize Doğal Yollarla Katkıda Bulunun!

Kolajen Shot, Propolis Kara Mürver Çocuk Shot ve Kudret Narı Ginseng Propolis Shot ürünlerinden oluşan BEE’O Shot Deneme Paketi'nin doğal C vitamini içeriği sayesinde bağışıklığınızı destekleyin.

BEE’O Kolajen Shot: 1 Şişe BEE’O Kolajen Shot Günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılarken İçeriğindeki C vitamini ile cildin normal fonksiyonu için gerekli olan kolajen sentezine katkıda bulunur. İçeriğinde toplam 6500 mg olmak üzere tip 1 ve tip 3 hidrolize sığır kolajeni bulunmaktadır. Tip 1 ve Tip 3 kolajen; cildin nem içeriğini destekleyerek ince kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. İlave şeker içermeyen ve Çilek Suyu, Nar Suyu, Ham Bal, Tarçın ile lezzetlendirilmiş BEE’O Kolajen Shot içim kolaylığı ile her an yanınızda!

BEE’O Propolis Kara Mürver Çocuk Shot: BEE’O Çocuk Shot; Anadolu propolisinin içerisindeki fenolik ve flavonoidler ile kara mürver ve keçiboynuzu içerisindeki A, E, C ve B grubu vitaminler, magnezyum, kalsiyum, selenyum, çinko ve demir gibi değerli mineraller ile çocukların beslenmesine değer katıyor. Anadolu propolisi, kara mürver ve keçiboynuzu ile formüle edilmiş, ham bal ile tatlandırılmış bu doğal ürünü çocuklar çok sevecek!

BEE'O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Propolis Shot: Günde 1 adet BEE'O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Propolis Shot, günlük C vitamini ihtiyacınızın tamamını karşılar. BEE'O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Propolis Shot, doğal C vitamini içeriğiyle, bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Yüksek polifenol içeriğine sahip Anadolu propolisi ile kırmızı ginseng ve kudret narını bir arada içeren bu inovatif ürün, zirvede olmayı sevenlerin tercihi! %100 doğal BEE'O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Propolis Shot, ilave şeker, katkı maddesi ve koruyucu içermez!

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar