Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa ON THE GO Beeo Up On The Go 12'li Kutu (Elma Sirkeli)

Beeo Up On The Go 12'li Kutu (Elma Sirkeli)

152OTGPEZZBU12 Beeo
Beeo 949.895 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası :
(25075) Görüntüleme
 • Beeo Up On The Go 12'li Kutu (Elma Sirkeli)
  Adet
  1.198,80 TL 949,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

İstanbul Teknik Üniversitesinden Organik Patentli Arı Mucizesi Propolis. Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü ve etkisi klinik çalışmalarla ispatlanmış arı mucizesi yerli propolisi ile hayatınıza her gün değer katın!

Günlük hayatın koşturmacası içinde yediklerimize yeterince dikkat edemeyebiliriz. Bu durumda her an yanımızda taşıyabileceğimiz, beslenmemize değer katan %100 doğal ve sağlıklı ürünlere ihtiyaç duyarız. İşte tam da bu ihtiyacınız için harika bir ürün geliştirdik!

Propolis Nedir ?

Propolis, arıların bitkilerin reçinemsi kısımlarından topladığı fenolik, flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür.

Elma Sirkesi Nedir ?

Sirke, çok eski yıllardan bu yana kullanılan özel bir fermente üründür. Sirkenin içeriğinde organik asitler, fenolik bileşikler, vitaminler ve mineraller bulunur.

Zencefil Nedir ?

Zencefil, zencefilgiller familyasından bir metreye kadar boylanabilen, ince uzun yapraklı, sarı kırmızı renklerde çiçekler açan, kök yumruları baharat olarak kullanılan, çok yıllık bir bitkidir. Yapılan araştırmalar sonucunda, zencefil FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından güvenli besinler arasında gösterilmiştir. Zencefilde fenolik maddeler başta olmak üzere 400 farklı doğal bileşen bulunmaktadır.

Zerdeçal Nedir ?

Zerdeçal, zencefilgiller familyasından sarı çiçekli, büyük yapraklı, çok yıllık otsu bir bitki cinsidir. Ana etken maddesi curcumin flavonoidi (kurkumin) olan zerdeçal; C, E, A vitaminleri ve çeşitli uçucu yağlar içerir.

Ham Bal Nedir ?

Ham bal, kovandan çıktığı haliyle tüketime sunulan doğal baldır. 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmadığı ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmediği için besin değeri tüm doğallığıyla korunmaktadır.

BEE’O UP ON THE GO Propolis Zencefil Zerdeçal Elma Sirkesi Ham Bal karışımı ,%100 Doğal içeriği, tek kulanımlık ambalajı ile okulda, ofiste, sporda, seyahatte her an yanınızda. İster direkt, isterseniz soğuk ve ılık içeceklerinize katarak veya meyveli yoğurdunuz ile birlikte.. Sabah kahvaltısında, öğün aralarında, spor öncesi veya sonrası, sınav öncesi veya sonrası, yatmadan önce süt ile birlikte, dört mevsim boyunca… Hayatına lezzet katmak isteyenler, bir yandan da tamamen doğal olsun diyenler.

Ürün içeriği: Ham Bal (%84,5), Elma Sirkesi (%10), Saf Anadolu Propolisi (1,5%), Zencefil (%1,5), Zerdeçal (%1,5), Tarçın (%1) İlave şeker içermez. Ham balla tatlandırılmıştır. Katkı ve koruyucu içermez %100 doğaldır. Ürünlerimiz iyi arıcılık uygulamalarının hedeflendiği “Sözleşmeli Arıcılık” modeli ile üretilmiştir.

Muhafaza Koşulları: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan ve güneş ışığından koruyunuz.

Kullanım Önerisi: Ürünü doğrudan ya da sevdiğiniz katı veya sıvı (ılık veya soğuk) gıdalarınıza karıştırarak tüketebilirsiniz.

Tesislerimiz GMP, BRC, IFS, ISO9000, ISO22000, Helal Sertifikalıdır.

100 g 1 Porsiyon (7 g)
Enerji 1194 kJ/281 kcal 83.6 kJ/19.7 kcal
Yağ (g) 0 0,000
Doymuş yağ (g) 0 0
Karbonhidrat (g) 70 4,9
Şekerler (g) 52 3,7
Protein (g) 0 0
Tuz (g) 0,01 0
  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar