Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Takviye Edici Gıda Paketleri 3'lü Kolajen Shot Paketi

3'lü Kolajen Shot Paketi

152F102 Beeo
Beeo 161.897 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası :
(11757) Görüntüleme
 • 3'lü Kolajen Shot Paketi
  Adet
  179,70 TL 161,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

1 Şişe BEE’O Kolajen Shot Günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılarken İçeriğindeki C vitamini ile cildin normal fonksiyonu için gerekli olan kolajen sentezine katkıda bulunur. İçeriğinde bulunan Tip 1 ve Tip 3 kolajen; cildin nem içeriğini destekleyerek ince kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. İlave şeker içermeyen ve Çilek Suyu, Nar Suyu, Ham Bal, Tarçın ile lezzetlendirilmiş BEE’O Kolajen Shot içim kolaylığı ile her an yanınızda! Yetişkinlerin günde 1 şişe tüketmesi tavsiye edilir.

Kolajen başta kemik, kas ve ciltte yer almak üzere insan bedeninde en fazla bulunan proteindir. Vücutta en çok bulunan kolajen türü olan Tip I kolajendir. Tip III kolajen ise insan vücudunda en çok bağırsaklar, kaslar ve kan damarlarında bulunmaktadır. Vücutta doğal yollarla var olan Tip I ve Tip III kolajen, ilerleyen yaş ile birlikte azalmaya başlamaktadır. Bu nedenle takviye gıda olarak alınması tavsiye edilmektedir.

ANADOLU PROPOLİSİ EKSTRAKTI (APE®) Propolis, arıların kovanlarını ve yavrularını korumak için bitkilerden topladıkları, yüksek oranda fenolik ve flavonoidler içeren, doğal bir arı ürünüdür. Endemik bitkiler açısından dünyanın en zengin bölgelerinden biri olan Anadolu coğrafyasında ürettiğimiz Anadolu propolisini; Ar-Ge merkezimizde geliştirdiğimiz patentli üstün teknolojimiz ile ekstrakte ederek, BEE’O Anadolu Propolisi Ekstraktını (A.P.E®) elde ediyoruz. Böylece bileşiminde bulunan A.P.E® nedeniyle, bu ürün çok özel bir fenolik profiline sahiptir.

Fenolikler, flavonoidler, polifenoller açısından oldukça zengin olan bu ürün, tamamen doğal olup, ilave yağ, şeker, katkı ve koruyucu maddesi içermez.

*Değerler ortalama bir yetişkinin Referans Alım (RA) düzeyini belirtir (8400 kJ/2000kcal)

**Beslenme Referans Değeri

100 mL 50 mL için RA*
Enerji 113.4 kcal 5,67%
Yağ (g) 0 0,0%
Doymuş yağ (g) 0 0,0%
Karbonhidrat (g) 17,6 3,4%
Şekerler (g) 12,6 7,0%
Protein (g) 10,7 10,7%
Tuz (g) 0,06 0,5%
Vitamin ve Mineraller BRD**
C vitamini (mg) 264,39 165%

Saklama Koşulları: Ürünü oda sıcaklığında (22 °C) kapağı kapalı olarak saklayınız.

İçindekiler: Çilek Suyu, Nar Suyu, Ham Bal, Kollajen Hidrolizat (%13), Saf Anadolu Propolisi (%1), Tarçın

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar