Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Takviye Edici Gıda Paketleri Ballı Avantaj Paketi

Ballı Avantaj Paketi

152F137 Beeo
Beeo 849.8951 TRY 2025-01-23

Barkod Numarası :
(9051) Görüntüleme
 • Ballı Avantaj Paketi
  Adet
  999,70 TL 849,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE'O Ballı Avantaj Paketi: Doğadan Gelen Benzersiz Lezzetler

Sofranıza doğanın en saf ve lezzetli armağanlarını getiren BEE'O Ballı Avantaj Paketi ile tanışın. Her bir ürün, doğal güzelliklerle çevrili yörelerde dolaşan arıların özenle topladığı ham ballardan oluşur. İşte bu özel paketin içeriği:

BEE'O Yayla Çiçek Ham Balı - Bingöl Yöresi (300 gram): Bingöl yöresinin el değmemiş doğasında gezinen arıların, çiçekleri dolaşarak elde ettiği ham bal, özgün aroması ve benzersiz lezzetiyle, BEE’O güvencesiyle sizlerle buluşuyor.

BEE'O Yayla Çiçek Ham Balı - Bitlis Yöresi (300 gram): Bitlis yöresinin doğal güzelliklerini ziyaret eden arıların, çiçekleri dolaşıp topladığı ham bal, kendine özgü aroması ve benzersiz lezzetiyle, kahvaltı sofralarınızın yıldızı olacak.

BEE'O Ham Çam Salgı Balı (300 gram): Çam balı, doğadan gelen eşsiz aroması ve sağlık dolu özellikleri ile sofralarınıza lezzet ve beslenmenize değer katmaya hazır.

BEE'O Ballı Avantaj Paketi ile sahip olduğunuz lezzet deneyimini bir üst seviyeye taşıyın. Her biri özenle seçilmiş ve en doğal hali ile sofralarınıza ulaşan BEE’O Ham Balların tadını çıkararak lezzet dolu bir dünyaya giriş yapın!

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar