Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Takviye Edici Gıdalar Bitlis Organik Ham Balı

Bitlis Organik Ham Balı

152BCIOB300G Beeo
Beeo 262.4267 TRY 2024-12-01

Barkod Numarası :
(70725) Görüntüleme
  • Bitlis Organik Ham Balı
    Adet
    349,90 TL 262,43 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Yüksek dağları ve geniş platoları ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin özel mi özel, güzel mi güzel ili Bitlis… Onun eşsiz yaylalarındaki çiçeklerden toplanan ham çiçek balı… Şimdi Organik Sertifikası ve BEE’O Propolis farkı ile sofralarınızda!

Arıların yüksek yaylalarda doğal olarak yetişen yüzlerce çeşit çiçek nektarlarından elde ettiği ve enzimlerle karıştırarak içeriğini zenginleştirdiği yayla çiçek balı, kovandan gelen lezzetlerin ve değerli besinlerin başında geliyor. Bitlis yöresinin el değmemiş coğrafyasından elde edilen BEE'O Organik Yayla Çiçek Ham Balı’mız, Organik Sertifikası ile doğallığı, saflığı ve benzersiz bir tadı sofralarınıza taşıyor.

Sözleşmeli Arıcılık Modeli’miz ile kovandan sofraya prensibiyle, 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiş, tüm enzimleri korunarak üretilen balımız, beslenmenize değer katıyor ve sofralarınızın vazgeçilmezi oluyor.

Katkı maddesi, koruyucu madde, boyar madde, alkol, glikol, gluten, GDO, ilave şeker veya ilave yağ içermez. Bu ürün helal sertifikalıdır. Sözleşmeli arıcılık modeliyle, İyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik ham bal kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Doğal ve saf, tıpkı kovandaki gibi...

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar