Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Takviye Edici Gıdalar Ardahan Organik Ham Bal

Ardahan Organik Ham Bal

152BCIOA300G Beeo
Beeo 349.8956 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası :
(150336) Görüntüleme
  • Ardahan Organik Ham Bal
    Adet
    349,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Doğu Anadolu Bölgesi’nin eşi benzeri bulunmayan şehirlerinden Ardahan… Kuzeydoğu ikliminin hüküm sürdüğü yaylalarda, benzersiz bir coğrafyada yetişen binbir çiçek ve bu arıların bu çiçeklerden elde ettiği bal, Organik Sertifikası ve BEE’O Propolis kalitesi ile sofralarınıza taşınıyor. 

Arıların yüksek yaylalarda doğal olarak yetişen yüzlerce çeşit çiçek nektarlarından elde ettiği ve enzimlerle karıştırarak içeriğini zenginleştirdiği yayla çiçek balı, kovandan gelen lezzetlerin ve değerli besinlerin başında geliyor. BEE'O Organik Yayla Çiçek Ham Balı Ardahan Yöresi, Organik Sertifikası ile doğallığı, saflığı ve benzersiz bir tadı sofralarınıza taşıyor.

Sözleşmeli Arıcılık Modeli’miz ile kovandan sofraya prensibiyle,  45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiş, tüm enzimleri korunarak üretilen organik balımız, beslenmenize değer katıyor ve sofralarınızın vazgeçilmezi oluyor.

Katkı maddesi, koruyucu madde, boyar madde, alkol, glikol, gluten, GDO, ilave şeker veya ilave yağ içermez. Bu ürün helal sertifikalıdır. Sözleşmeli arıcılık modeliyle, İyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik ham bal kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Doğal ve saf, tıpkı kovandaki gibi...

Raf ömrü: 18 ay.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar