Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Takviye Edici Gıdalar Destek Paketi

Destek Paketi

152F37 Beeo
Beeo 712.2728 TRY 2024-09-03

Barkod Numarası :
(174473) Görüntüleme
  • Destek Paketi
    Adet
    949,70 TL 712,27 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O Propolis olarak her zaman yanınızdayız. Size hep destek, tam destek sağlamak için özel olarak ürettiğimiz, içerisinde birçok ihtiyacınızı karşılamaya yönelik ürün çeşitliliği sunan BEE’O Destek Paketi ile bunu göstermek isteriz!

BEE’O Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırladığımız propolis damlamız, zengin fenolik ve flavonoid bileşenler ile beslenmenize değer katıyor.

BEE’O Propolis Keçiboynuzu Ham Bal Karışımı: İçeriğindeki doğal lif, vitaminler, mineraller, proteinler, fenolik, flavonoid maddeler ve polifenollerle beslenmenize katkı sağlamak ve doğal yollarla vitamin, mineral ve protein ihtiyacınızı karşılamanın en doğal ve lezzetli yolu olan bu ürünüz hiçbir katkı ve koruyucu madde içermiyor. Sadece ham bal ile tatlandırıldığı ve içerisinde ilave şeker bulundurmadığı için de gönül rahatlığı sunuyor.

BEE’O Arı Ekmeği: Doğanın kucağında arının evinde arılar tarafından üretilen arı ekmeği, uzman ekibimiz tarafından uygun alt yapı, bilgi ve teknik donanım ile paketleniyor ve içeriğindeki zengin besin öğelerini kaybetmeden en saf haliyle kovandan sofralarınıza ulaşıyor. İçerdiği probiyotik mikroorganizmalar ile sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı oluyor.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar