Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Bee'O Up Eczane Ürünleri Bee'o Up Rhinapi Burun Spreyi

Bee'o Up Rhinapi Burun Spreyi

152PBSO20G Beeo
Beeo 249.9 TRY 2024-11-29

Barkod Numarası :
(33874) Görüntüleme
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli propolis üreticisi BEE'O ailesi olarak, Ar-Ge merkezimizde geliştirdiğimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve tıbbi cihaz kategorisinde yer alan BEE&YOU Rhinapi Burun Spreyi ile tanışın…

BEE&YOU RHİNAPİ Doğal Burun Açıcı Sprey ile Rahat Bir Nefes…

Bee&You Burun Spreyi bir tıbbi cihazdır. Bee&You Burun Spreyi burun pasajlarına girerek boşaltmayı, temizlemeyi, nemlendirmeyi sağlama amaçlı yaralı cilde temas etmeyen mekanik etkili steril olmayan, su bazlı, tuz solüsyonudur. Burun kuruluğu, burun tıkanıklığı ve burun fizyolojisinin idamesi için kullanılır. Sinüzit, nezle ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkların nazal tedavilerine yardımcı olur. Alerjik rinit ve astıma neden olan alerjenler ve irritan maddelerin burun boşluğundan uzaklaştırılması için kullanılır. Burunda fizyolojik nemlenmenin devamını sağlar.

Endikasyon: Rinite bağlı aşırı burun akıntısı ve burun tıkanıklığı tedavisinde kullanılır.

Etki Şekli: BEE&YOU BURUN SPREYİ farklı yollarla meydana gelen rinit, rinosinüzit ve burun tıkanıklığı semptomlarının tedavisine destek sağlar. BEE&YOU burun spreyi burun yollarını temizleyerek çok kısa bir süre içinde solunumu iyileştirmeye yardımcı olur.

Bileşenler: Patentli saf Anadolu propolisi (A.P.E.)®, deiyonize su, sodyum klorür, gliserin ve okaliptüs yağı

İçeriğinde bulunan patentli saf Anadolu propolisi, okaliptüs yağı ve deniz tuzlu su ile solunum yolunun açılmasına destek olarak rahat bir nefes almayı kolaylaştırırken içeriğindeki gliserin ile burun mukozasını yumuşatır.

Kullanım Bilgileri: Sprey ucunu burun iç yüzeyine doğru dik şekilde tutunuz. Sprey başlığının her iki tarafına parmaklarınızla hafifçe basınız. Burun içerisine günde 3 doz uygulayınız. Gerekirse her 2-3 saatte bir tekrarlayınız. Kullanım sonrası püskürtücü başlığı temizleyip kapatınız. Yetişkinlerin kullanımına uygundur.

BEE&YOU Rhinapi Burun Spreyi’ni eczanelerden temin edebilirsiniz.

BEE&YOU RHİNAPİ BURUN SPREYİ ile hemen tanışmak için rhinapi.com ‘u ziyaret edin!

Uyarıcı Bilgiler: Ambalajı bozulmuş ürünleri satın almayınız. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Arı ürünleri, yüksek alerji riski taşıyan bazı kişilerde alerjik bir etkiye sebep olabilir. Bileşim listesini kontrol ediniz ve ürün bileşiminde bulunan herhangi bir içeriğe karşı alerjiniz veya hassasiyetiniz varsa kullanmayınız.

Saklama Koşulları: Ürünü oda sıcaklığında kapağı kapalı olarak saklayınız, daha yüksek ısı ve güneş ışığından koruyunuz.

    Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar