Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Cilt Bakımı ApiBaby Propolisli Pişik Önleyici Krem

ApiBaby Propolisli Pişik Önleyici Krem

152KPPOK Beeo
Beeo 79.901 TRY 2021-11-18

Barkod Numarası : 8681644701519
(25974) Görüntüleme
  • ApiBaby Propolisli Pişik Önleyici Krem
    Adet
    79,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Bebeklerinizin narin ciltlerine, nazikçe bakım sağlayan BEE’O Bebek Pişik Kremi temiz ve tamamen doğal içeriği ile sizlere!

Katkı maddesi, koruyucu madde, boyar madde, gluten, GDO, alkol, glikol, ilave şeker içermez. Sözleşmeli arıcılık modeliyle, İyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Etken maddeler: Anadolu Propolisi, mineral çinko, E vitamini, balmumu, B5 vitamini, jojoba yağı.

Propolis: Arıların bitkilerden topladığı reçinemsi maddelerden meydana gelen ve bitki özlerinden kaynaklı polifenolleri yüksek oranda içeren doğal bir arı ürünüdür. Fenolik içeriği nardan 80 kat daha yüksektir. Kovandan arılar her petek gözünü önce propolis ile kaplar, daha sonra üzerine yavrusunu, balını, arı sütünü, polenini koyar. Böylece kovanda arının ürünleri bozulmadan saklanır ve arının yavrusu sağlıklı bir şekilde gelişir. Yani propolis kovanın ön koruyucusudur. Propolisi, yüzeyi kaplama özelliği bu koruyucu etkiyi sağlar. Cilt üzerinde uygulandığında da benzer etkileri gösterir.

Mineral Çinko: Esansiyel bir mineraldir. İnce bir tabaka halinde uygulandığında cildin su kaybetmesini önlemeye destek amaçlı kullanılabilir. Yazın güneş, kışın da soğuk yanıklarına karşı koruma etkisi ile bilinir.

E Vitamini: Sağlıklı bir cilt ve deri için gerekli olan E vitamini, yaşlanmayı geciktirme ve yaşlılık lekelerini önlemeye destekleyici özellikleri ile cilt bakımı ürünleri arasında önemli yere sahiptir. 

Shea Yağı: Afrika’da yetişen shea ağacının yemişinden elde edilen shea yağı gıda olarak da kullanılan bir üründür. Cildi nemlendirici ve besleyici özellikleri ile de ön plandadır.

B5 Vitamini: Pantotenik asit olarak da adlandırılan B5 vitamini cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlamaya destek olur. 

Jojoba Yağı: Arizona, California ve Kuzey Meksika’daki ''Simmondsia Chinensis'' bitkisinin tohumlarından elde edilen bu bitki, uygun koşullarda 200 yıl kadar yaşayabilmektedir. Kökleri oldukça derine ulaşabildiği için kuraklık ve ısı farklılıklarına karşı dayanıklıdır. Toprağın derinliklerine uzandığı için yapısında birçok mineral bulundurmaktadır. Cilt üzerinde birçok faydası ile bilinmektedir.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 

Kullanım Şekli: Her banyo ve bez değişiminden sonra bebeğinizin kuru ve temiz cildine ince bir tabaka halinde uygulayınız. 

Raf Ömrü: 12 ay.

    Benzer Ürünler
    Anlaşmalı Bankalar