Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Tüm Ürünler Marka Beeo C Vitaminli Aydınlatıcı Serum

C Vitaminli Aydınlatıcı Serum

152CVITS30G Beeo
Beeo 449.8966 TRY 2025-01-23

Barkod Numarası :
(74906) Görüntüleme
  • C Vitaminli Aydınlatıcı Serum
    Adet
    449,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O APIBEAUTY C Vitaminli Aydınlatıcı Serum ile Cildiniz Arzu Ettiğiniz Işıltıya Kavuşuyor…

Patentli saf Anadolu propolisi, arı sütü, ferulik asit, hyaluronik asit, greyfurt yağı, C ve E vitaminlerini bir arada içeren BEE’O APIBEAUTY C Vitaminli Aydınlatıcı Serum, leke ve yaşlanma karşıtı etkisiyle cilt bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak!

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden uzmanlar tarafından özel olarak formülize edilen bu ürünle cildinizin ışıltısı BEE’O patentli saf Anadolu propolisine emanet... BEE’O APIBEAUTY C Vitaminli Aydınlatıcı Serum; içeriğindeki antioksidan özellik taşıyan Patentli Saf Anadolu Propolisi (A.P.E.)® içerdiği antioksidanlar sayesinde cildin ölü hücrelerden arındırılmasına yardımcı olur.*

BEE’O APIBEAUTY C Vitaminli Aydınlatıcı Serum, daha aydınlık bir görünüm sağlamak üzere cilt için özel olarak geliştirilmiş ve cilt tarafından emilimi en yüksek patentli bir C vitamini formu olan Sodyum Askorbil Fosfat’a ek olarak, Ferulik Asit, Anadolu propolisi ve E vitamini içerir. Özel formülü, cildinizi zararlı serbest radikallerden koruyarak aydınlatmaya ve düzenli kullanımda cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

BEE’O APIBEAUTY C Vitaminli Aydınlatıcı Serum; içeriğindeki arı sütü, hyaluronik asit ve E vitamini ile cildinize ihtiyacı olan nemi ve kolajen desteğini sağlayarak yaşlanma karşıtı etki gösterir.

BEE’O APIBEAUTY C Vitaminli Aydınlatıcı Serum’un içeriğindeki greyfurt yağı, Citrus grandis bitkisinin yaprak ve dallarından elde edilir. Gözeneklerin sıkılaşmasını destekler, böylelikle daha pürüzsüz ve ipeksi bir cilt görünümüne katkıda bulunur.

BEE’O APIBEAUTY C Vitaminli Aydınlatıcı Serum, içeriğindeki Anadolu propolisi, arı sütü, doğal bitki özleri ve hyaluronik asit ile düzenli kullanımda cildin bariyer fonksiyonunun onarılmasına yardımcı olur. Ciltte var olan renk tonu eşitsizliklerini azaltarak daha aydınlık ve ışıltılı bir görünüm sağlar.*

*Dermatolojik olarak test edilmiştir. (30 gönüllü ile gerçekleştirilen dermatolojik test sonuçlarına göre hassas ciltler için uygundur ve 4 hafta düzenli kullanımda belirtilen etkiler gözlemlenmiştir.)

**Bu ürün BEE’O Propolis Ar-Ge merkezinde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

Kullanım Önerisi: Temiz cildinize göz ile temastan kaçınarak 3-5 damla uygulayınız. Yüz, boyun ve eller için sabah-akşam kullanabilirsiniz.

Uygulama Şekli: Temiz cildinize dairesel hareketlerle uygulayınız.

Raf ömrü: 3 yıl (Açıldıktan sonra 1 yıl)

GDO ve renklendirici içermez.

Sözleşmeli arıcılık modeliyle, iyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar