Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Yılbaşı Setleri Marka Beeo Arı Ekmeği Dolgulu Çikolata

Arı Ekmeği Dolgulu Çikolata

152CPBAE12 Beeo
Beeo 187.4293 TRY 2024-11-29

Barkod Numarası :
(27559) Görüntüleme
  • Arı Ekmeği Dolgulu Çikolata
    Adet
    249,90 TL 187,43 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Arı Ekmeği Dolgulu Çikolata

Dünyada bir ilk! Propolis Arı Ekmeği Ham Bal Dolgulu Çikolata!

İçeriğinde doğal olarak probiyotikler bulunan bu eşsiz ürün, ilave yağ, şeker, koruyucu ve katkı maddesi içermiyor. Sizin severek tüketmeniz için sadece ham bal ile tatlandırıyor.

Hem çocuklarınızın hem de sizin vazgeçilmeniz olsun diye doğal probiyotik özellikte olan arı ekmeğini, ham bal, kakao ve Saf Anadolu Propolisi ile bir araya getirdik. Bu doğal lezzeti hemen keşfetmelisiniz.

Propolis nedir?

Propolis, arıların bitkilerin, yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, doğal bir arı ürünüdür. Ağırlıklı olarak fenolik ve flavonoidlerden meydana gelir. Propolisin kovandaki temel görevi ortamın hijyenini sağlamak ve sürdürmektir. Bu ürünün içeriğindeki propolis, Ar-Ge merkezimizde gerçekleştirdiğimiz patentli ve inovasyon ödüllü özütleme teknolojimiz ile saflaştırılmış ve standardize edilmiştir.

Arı ekmeği nedir?

Arı ekmeği ,arıların petek gözlerine depoladığı polenleri kendi enzimleri ile fermente ederek tüm besin içeriğinin açığa çıkardığı doğal probiyotik bir arı ürünüdür.

Ham Bal nedir?

Kovandan alındığı hali ile tüketime uygun olan doğal baldır. 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiştir. Tüm besin içeriği korunmuştur.

İçindekiler: Ham Ballı Arı Ekmeği Dolgusu (%45) (Ham Bal %50, Arı Ekmeği %50), Kakao Tozu, Kakao Yağı, Kakao Kitlesi, Saf Anadolu Propolisi

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

Uyarı: 1 yaşından küçük bebeklere bal ve bal içeren ürünlerin yedirilmesi tavsiye edilmemektedir.

12 Adet x 11 g

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar