Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Tüm Ürünler Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi

Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi

152KAGCBK Beeo
Beeo 412.4275 TRY 2024-12-15

Barkod Numarası :
(28419) Görüntüleme
 • Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi
  Adet
  549,90 TL 412,43 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Doğal yaşlanma süreci ile birlikte elastikiyetini kaybeden ciltte oluşan ince çizgiler, zamanla daha derin ve belirgin kırışıklıklara dönüşür. Göz çevresi, bu kırışıklıkların ortaya çıktığı hassas bir bölgedir ve bu nedenle, göz çevresine özel bir bakım gerekir. Göz çevresi için özel olarak geliştirilen doğal ürünlerle, bu kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve derinleşmesini yavaşlatmak mümkün…

Anadolu propolisi, arı zehri, arı sütü ve ham balın besleyici değerini cildinizle buluşturan tamamen doğal içerikli BEE’O APIBEAUTY Anti-Aging Yüz Serumu, BEE’O APIBEAUTY Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Serumu ve BEE’O APIBEAUTY Anti-Aging Yüz Bakım Kremi’den oluşan eşsiz BEE’O APIBEAUTY Anti-Aging Serisini sizlerle buluşturmuştuk.

Şimdi ise bu ailenin yeni üyesi BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık ve Yaşlanma Karşıtı Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Kremi ile tanışma zamanı…

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık ve Yaşlanma Karşıtı Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Kremi içeriğindeki arı sütü, ham bal, Anadolu propolisi (A.P.E)®, shea yağı, hodan yağı, B5 ve E vitaminleri ile cildinizin daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

 • Göz altı torbalarının ve koyu halkaların giderilmesine yardımcı olur.*
 • Kaz ayağı ve kırışıklık görünümünün azalmasına destek olur.*
 • Cildin daha sıkı ve parlak görünmesine yardımcı olur.*

*40 yaş üzeri 20 gönüllü ile gerçekleştirilen dermatolojik test sonuçlarına göre hassas ciltler için uygundur ve 4 hafta düzenli kullanımda belirtilen etkiler gözlemlenmiştir.

****Bu ürün, BEE’O Propolis Ar-Ge Merkezi’nde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

İçindekiler: Anadolu propolisi (A.P.E)®, Arı Sütü, Ham Bal, Aloe Vera, Shea Yağı, B5 Vitamini, E Vitamini.

Patentli Saf BEE’O Anadolu Propolisi: Anadolu coğrafyasının endemik bitki örtüsünden elde edilmiş patentli saf BEE’O Anadolu propolisinin, fenolik ve flavonoid içeriği standardize edilmiştir. Patentli saf Anadolu propolisi, yüksek kaliteli doğal polifenolik içeriği sayesinde antioksidan etki göstererek cildin bariyer fonksiyonun güçlendirilmesine, ciltte biriken ölü deri atıklarının uzaklaştırılmasına ve cildin kendini yenilemesine destek olur.

Arı Sütü: İçeriğinde bulunan arı sütüne özgü 10-HDA, royalaktin ve proteinler sayesinde arı sütü, ciltte kolajen ve elastin üretimini uyarır, cildin elastikiyetini ve sıkılığını artırmaya yardımcı olarak göz çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Ham Bal: Kovandan elde edildiği en saf, doğal ve besleyici haliyle cildinize etkili bir nem bakımı sağlar, yumuşaklık verir, pürüzsüz bir cilt görünümünü destekler.

Aloe Vera: Cildi derinlemesine nemlendirerek cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur. Cilt kuruluğu nedeniyle oluşabilecek yaşlanma belirtilerini geciktirir. İçerdiği antioksidanlar sayesinde serbest radikallerin neden olduğu cilt hasarının engellenmesine destek olur.

Shea Yağı: Shea ağacının meyvesinden elde edilen doğal shea yağı, cildi derinlemesine besler ve nemlendirir. Nemi hapsederek cildin nem dengesinin korunmasına destek olur.

B5 Vitamini: Cilt bakımında sıklıkla kullanılan B5 Vitamini, cildi nemlendirir, besler ve hassas cildinizi yatıştırır. Daha parlak ve aydınlık bir cilt görünümünü destekler.

E Vitamini: Antioksidan özelliklere sahip E vitamini, cilt tonunu eşitlemeye ve daha aydınlık bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur.

Kullanım Önerisi: Temiz ve kuru cildinizde kullanınız. Göz çevresine, gözün iç kısmından dışa doğru nazikçe masaj yaparak sabah-akşam dairesel hareketlerle uygulayınız.

Tüm yüzün etkili bakımı için BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-Aging Göz Çevresi Serumu ile birlikte kullanın.

Raf Ömrü: 3 Yıl - (Açıldıktan sonra 1 Yıl)

Propolis Nedir?

Propolis, arıların bitki reçinesini toplayarak işleyip salgıladıkları bir arı ürünüdür. Arılar, genellikle ağaç kabuklarından veya bitkilerin tomurcuklarından topladıkları reçineleri, salgıladıkları mum ve salgılarla karıştırarak propolisi oluştururlar.

Propolis Nasıl Elde Edilir?

Propolis elde etmek için, arılar reçineyi toplar ve ağızlarındaki enzimlerle karıştırarak salgılarını üretirler. Arılar, bu propolisi arı kovanını korumak, mikroplara karşı savaşmak ve dışarıdaki hava koşullarından korunmak için kullanırlar. Arıcılıkta, propolis arı kovanlarından kazınarak elde edilir. Ham haldeki propolis, alanında uzman gıda mühendisleri tarafından, doğru işlem yardımcılarıyla özütlenerek sıvı yani damla forma getirildiğinde insan vücudu tarafından tüketime uygun hale gelir.

Propolisin Cilde Faydaları

Antioksidan özellikleriyle serbest radikallerle savaşır ve cilt hücrelerini korur. Propolis, cildin yenilenmesini teşvik eder, yara iyileşmesini hızlandırır ve cilt dokusunun sağlıklı olmasına yardımcı olur.

Propolisin Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Etkisi

Propolis, fenolik ve flavonoidlerden gelen doğal antioksidanlar sayesinde, yaşlanma ve kırışıklık karşıtı etkilere sahiptir. Propolis, cilt yaşlanmasına neden olan serbest radikallere karşı mücadele eder. Cildi UV ışınlarına karşı koruyarak cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur.

Arı Sütü Nedir?

Arı sütü, genç işçi arılar tarafından salgılanan ve larvaları beslemek için kullanılan bir arı ürünüdür. Arı sütü, besin değeri açısından zengin ve biyolojik olarak aktif bileşenler içerir. Arı sütü, arı kolonisindeki ana arının (kraliçe arının) beslenmesinde kritik bir rol oynar.

Arı Sütü Nasıl Toplanır?

Arı sütü toplama işlemi ilkbahar-yaz aylarında gerçekleştirilir. Kraliçe arı, kovandan güvenli bir şekilde çıkartılır, ardından, kovana yumurta ve larva halinde petekler bırakılır. İşçi arıların, yeni kraliçe arı için arı sütü ile bu petekleri doldurması beklenir. İki-üç gün süren bu işlemin tekrarlanması ile bir ay gibi bir sürede, bir kovandan 20-25 gram arı sütü elde edilir.

Arı Sütünün Cilt Üzerine Faydaları

Arı sütü, içerdiği amino asitler, vitaminler ve mineraller ile cildinizi besler ve nemlendirir. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olarak daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmeye destek olur.

Arı Sütünün Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Etkisi

Arı sütünün içeriğinde bulunan proteinler, kolajen ve elastin sentezini uyararak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cildin elastikiyetini arttırmaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur.

Ham Bal Nedir?

Kovandan çıktığı en saf haliyle elde edilmiş olan ham bal, en değerli baldır. Cilt bakımında doğal nemlendirici olarak kullanılır ve cilt bariyerini onarmaya yardımcıdır.

Ham Balın Cilt Üzerine Faydaları

Ham bal, içeriğindeki doğal vitaminler ve mineraller ile cildi besler, derinlemesine nemlendirir. Daha parlak bir cilt görünümünü destekler. Cildine ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

Ham Balın Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Etkisi

Antioksidan özelliklere sahip olan ham bal, serbest radikallerle savaşarak cildin yaşlanmasını yavaşlatır. Cilt kuruluğu nedeniyle oluşabilecek ince çizgilerin oluşmasını ve var olan kırışıklıkların derinleşmesini yavaşlatmaya yardımcıdır.

Aloe Vera Nedir?

Aloe vera, sukulent bitkiler ailesinden gelen bir bitki türüdür ve yapraklarında bulunan jel benzeri aloe vera bitkisi özü cildi derinlemesine nemlendirir.

Aloe Veranın Cilt Üzerine Faydaları

Aloe vera, yüksek oranda su ve mineral içeriği sayesinde daha taze ve canlı bir cilt görünümü sağlar. Cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur. Cildi besler ve sıkılaştırır.

Aloe Veranın Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Etkisi

Uygulandığı bölgeye ferahlık veren aloe vera özü, içeriğindeki antioksidanlar sayesinde cildi serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur ve cilt yaşlanmasını geciktirir.

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar