Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler

Gizlilik İlkesi

www.beeo.com.tr üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi her zaman önceliğimizdir. Vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.beeo.com.tr gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizde çeşitli aşamalarda (siteye kayıt olma, sipariş oluşturma, takip etme vb.) irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ödeme yapmanızı sağlamak, ihtiyacınız olan ürün ve hizmetlerimizi sizlere sağlayabilmek, kargonuzu adresinize ulaştırmak, size özel kampanya ve ürünlerle ilgili sizleri bilgilendirmek, yararlanmanızı sağlamak ve daha sonra ürünlerimizle ilgili sizlerden geri bildirim almak, sorularınızın en hızlı ve kısa sürede cevaplanmasını sağlamak, üyeliğinizi yönetmek ve güncellemek amacıyla kullanılmaktadır. Mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü sorunuz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.

www.beeo.com.tr üyelik iptal işleminizi [email protected] adresine ‘Üyelik İptali’ konulu e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kullanıcılar üyelik işlemlerini gerçekleştirdikleri anda satış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.

Anlaşmalı Bankalar