Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Takviye Edici Gıda Paketleri Sporcu Paketi

Sporcu Paketi

152F27 Beeo
Beeo 799.9001 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası : 8681644701755
(202340) Görüntüleme
  • Sporcu Paketi
    Adet
    949,70 TL 799,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Hayatından spor eksik olmayanlardan mısınız? O zaman size çok özel bir paketimiz var! Beslenmenize değer katacak en doğal ve saf arı ürünleri BEE’O Sporcu Paketi’nde sizi bekliyor!

BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı: Saf Anadolu Propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıda da bulunmayan royalaktin ve 10-HDA maddelerini ve 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmadan ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmeden, tüm besin içeriğini koruyarak ürettiğimiz ham balımızı bir kavanozda sizlere sunuyoruz.

BEE’O Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırladığımız propolis damlamız, zengin fenolik ve flavonoid bileşenler ile beslenmenize değer katıyor.

BEE’O Polen: Bileşimindeki yağlar, karbonhidratlar, lifler, mineraller, amino asitler, polifenoller, fenolik ve flavonoid bileşikler ve vitaminler nedeniyle ‘‘Tek Tam Gıda’’olarak adlandırılan polen normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunuyor.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar