Biz Kimiz?

SBS BİLİMSEL BİO ÇÖZÜMLER SAN. TİC. A.Ş.


SBS Bilimsel Bio Çözümler San. Tic. A.Ş., gıda alanında, özellikle arı ürünlerindeki uzmanlığı ile doğal, güvenilir ürünler ve bu amaca uygun teknolojiler geliştirmeyi; gıda sektörüne araştırma-geliştirme, duyusal analiz ve eğitim hizmetleri sunmayı; Türkiye’de arıcılık ürünlerinin kalitesinin ve güvenliğinin uluslararası düzeyde kabulünün ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için arıcılık sektörüne katkıda bulunmayı hedeflemektedir.


Misyonumuz, gıda alanında, özellikle arı ürünlerindeki uzmanlığımız ile doğal, güvenilir, yeni ürünler ve uygun teknolojiler geliştirmek; sektöre araştırma-geliştirme ve eğitim hizmetleri sunmak; Türkiye’de arıcılık ürünlerinin kalitesinin ve güvenliğinin uluslararası düzeyde kabulünün ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için sektöre katkıda bulunmaktır.


Vizyonumuz, yenilikçilik ve sürekli gelişme yaklaşımı ile uzmanlık üzerine kurulu, bilgi üreten, doğal, güvenilir ürünleri ve teknolojileri geliştiren, Türkiye’de arıcılık sektörünün gelişimine ve sürdürülebilirliğine destek vererek önderlik eden, uluslararası tanınırlığı ve saygınlığı yüksek bir firma olmaktır.

 

“KOVANDAN SOFRAYA” İZLENEBİLİR ÜRÜNLER
 

BEE’O arı ürünlerinin kalitesi, Türkiye’de ilk kez tarafımızdan başlatılmış olan, doğrudan arıcılarımızla üretim sözleşmesinin yapıldığı ve kovandan itibaren doğru arıcılık uygulamalarının hedeflendiği “sözleşmeli arıcılık modeli” ile güvence altına alınmıştır. Ayrıca, ürünlerimizin doğallığı ve gıda güvenliğine uygunluğu analizler ile doğrulanarak ve biyolojik aktiviteleri korunarak tüketicilerimize ulaştırılmaktadır.

Firmamız, BEE’O marka kestane balı, yayla balı, çam balı, gibi doğal ve saf bal ile birlikte arı sütü, polen ve propolis ürünlerini ve tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına ve kıvam ve lezzet tercihlerine yanıt verebilecek farklı oranlardaki karışımlarını üretmektedir

Resmi kurumsal web sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız.

Top

Sepetinizde Bulunan Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.