Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa ON THE GO Propolis On the Go 12'li Kutu

Propolis On the Go 12'li Kutu

152OTGPZZTB12 Beeo
Beeo 949.895 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası : 8681644701380
(169422) Görüntüleme
  • Propolis On the Go 12'li Kutu
    Adet
    1.198,80 TL 949,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

İstanbul Teknik Üniversitesinden Organik Patentli Arı Mucizesi Propolis. Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü ve etkisi klinik çalışmalarla ispatlanmış arı mucizesi yerli propolisi ile hayatınıza her gün değer katın!

Günlük hayatın koşturmacası içinde yediklerimize yeterince dikkat edemeyebiliriz. Bu durumda her an yanımızda taşıyabileceğimiz, beslenmemize değer katan %100 doğal ürünlere ihtiyaç duyarız.

İşte tam da bu ihtiyacınız için harika bir ürün geliştirdik!

BEE'O ON THE GO Propolis - Zerdeçal - Zencefil - Tarçın ve Ham Bal karışımı, %100 Doğal içeriği, tek kulanımlık ambalajı ile okulda, ofiste, sporda, seyahatte her an yanınızda. İster direkt, isterseniz soğuk ve ılık içeceklerinize katarak veya meyveli yoğurdunuz ile birlikte.. Sabah kahvaltısında, öğün aralarında, spor öncesi veya sonrası, sınav öncesi veya sonrası, yatmadan önce süt ile birlikte, dört mevsim boyunca...

Hayatına lezzet katmak isteyenler, bir yandan da tamamen doğal olsun diyenler..

BEE'O ON THE GO ile mutlu çocuklar, rahat anneler..

7'li Propolis On The Go Paket: 7 adet 7 gramlık ON THE GO içerir.

12'li Propolis On The Go Kutu: 12 adet 7'li paketten oluşan kutu. (84 günlük kullanım)

Ürün içeriği: Ham Bal (%94), Saf Anadolu propolisi (%2), Zerdeçal (%2), Zencefil (%1), Tarçın (%1) İlave şeker içermez. Ham balla tatlandırılmıştır. Katkı ve koruyucu içermez %100 doğaldır. Ürünlerimiz iyi arıcılık uygulamalarının hedeflendiği “Sözleşmeli Arıcılık” modeli ile üretilmiştir.

Tesislerimiz GMP, BRC, IFS, ISO9000, ISO22000, Helal Sertifikalıdır.

Kullanım Önerisi: Ürünü doğrudan ya da sevdiğiniz katı veya sıvı (ılık veya soğuk) gıdalarınıza karıştırarak tüketebilirsiniz.

Muhafaza Koşulları: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan ve güneş ışığından koruyunuz.

Propolis Nedir ?

Propolis, arıların bitkilerin reçinemsi kısımlarından topladığı fenolik, flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür. Propolisin kovandaki temel görevi temiz ortamı sağlamak ve sürdürmektir. Propolis yüzlerce farklı bileşenden oluşur, bileşimi elde edildiği bitki kaynağına göre değişkenlik gösterir.

Ham Bal Nedir ?

Ham Bal; 45 derecenin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiş baldır. Besin değeri kovandaki haliyle korunmuştur. Pastörizasyon ve filtrasyon balın içerisinde doğal olarak bulunan enzimlerin, vitaminlerin, fenoliklerin, flavonoidlerin ve polenlerin azalmasına neden olur. Ham Bal, 45 derecenin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmadığından ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmediğinden besin içeriği tüm doğallık ve saflığı ile korunmaktadır.

Zencefil Nedir ?

Zencefilgiller familyasından bir metreye kadar boylanabilen, ince uzun yapraklı, sarı kırmızı renklerde çiçekler açan, kök yumruları baharat olarak kullanılan, çok yıllık bir bitkidir. Yapılan araştırmalar sonucunda Zencefil FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından güvenli besinler arasında gösterilmiştir. Zencefilde fenolik maddeler başta olmak üzere 400 farklı bileşen bulunmaktadır.

Zerdeçal Nedir ?

Zencefilgiller familyasından sarı çiçekli, büyük yapraklı, çok yıllık otsu bir bitki cinsidir. Hint safranı olarak da bilinir. Ana etken maddesi curcumin flavonoidi (kurkumin) olan Zerdeçal, C-E ve Betokaroten vitaminlerini ve çeşitli uçucu yağlar içerir.

Tarçın Nedir ?

Tarçın, defnegiller familyasından yaprak dökmeyen aromatik kokulu ağaç cinsi bir bitkidir. Oldukça lezzetli bir baharattır. Tarçın polifenoller başta olmak üzere pek çok etken maddeyi doğal olarak içerir. Aynı zamanda kalsiyum, krom, bakır, iyot, demir, manganez, çinko, fosfor ve potasyum gibi eser elementler de içerir.

100 g 1 Porsiyon (7 g)
Enerji 1407 kJ/331 kcal 98.5 kJ/23.2 kcal
Yağ (g) 0,2 0,01
Doymuş yağ (g) 0 0
Karbonhidrat (g) 82 5,8
Şekerler (g) 59 4,1
Protein (g) 0 0
Tuz (g) 0 0
    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar