Top
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Paketler Dudak Koruyucu Paketi

Dudak Koruyucu Paketi

152F83 Beeo
Beeo 37.3525 TRY 2022-11-22

Barkod Numarası :
(5850) Görüntüleme
  • Dudak Koruyucu Paketi
    Adet
    49,80 TL 37,35 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O APICARE Propolisli Ham Ballı Dudak Koruyucular ile daha canlı dudaklar! Zengin polifenolik içeriği ile Anadolu propolisi ve ham bal kurumuş ve çatlamış dudakları yumuşatır. Doğal koruyucu bariyer etkisiyle her hava koşuluna karşı etkilidir.

  

Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, GDO ve renklendirici içermez. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur, hipoalerjeniktir. Bu ürün helal sertifikalıdır. Sözleşmeli arıcılık modeliyle, iyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

 

Kullanım Önerisi: Ürünü dudaklarınıza ince bir tabaka halinde uygulayın. İhtiyaç duydukça aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz.

 

BEE’O APICARE Propolisli Ham Ballı Dudak Koruyucu (Renksiz) ve BEE’O APICARE Propolisli Kara Mürverli Dudak Koruyucu’dan oluşan bu paket 49,80 TL yerine  41,90 TL

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar