Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Tüm Ürünler Beeo Yeni Lezzet Paketi

Beeo Yeni Lezzet Paketi

152F89 Beeo
Beeo 270.8978 TRY 2023-02-09

Barkod Numarası :
(5384) Görüntüleme
  • Beeo Yeni Lezzet Paketi
    Adet
    319,60 TL 270,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O Propolis’in Saf Anadolu propolisi, ham bal ve lezzetli çerezleri bir araya getirdiği “Beeo Yeni Lezzet Paketi” şimdi 319,60 TL yerine 270,90 TL

Propolis Fındık Kakao Ham bal Karışımı: Kakao, fındık, saf Anadolu propolisi ve ham balı bir arada bulunduran bu ürün kahvaltılarınızın ve ara öğünlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Propolis Antepfıstığı Ham bal Karışımı: Antep fıstığı, ham bal ve saf Anadolu propolisinin besleyiciliğini tek kavanozda birleştiren bu karışım zengin vitamin, mineral ve protein içeriğine sahip.

Propolis Keçiboynuzu Ham bal Karışımı: Keçiboynuzu, ham bal ve saf Anadolu propolisi içeren bu ürün günlük demir ihtiyacınızı karşılıyor. Doğal demir içeriğiyle bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor.

Propolis Kakao  Fındık  Ham Bal  Süt Karışımı: Kakao, fındık, ham bal, süt ve saf Anadolu propolisinin besleyiciliğini aynı kavanozda birleştiren, helal sertifikalı BEE’O Kakao, Fındık, Ham Bal, Süt, Propolis karışımı hem doğal, hem de aradığınız lezzette! Sabah kahvaltılarına, öğün aralarına lezzet katmak isteyenler, çocukların tatlı düşkünlüğüne karşı koyamayan anneler için doğal çözüm...

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar