Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Takviye Edici Gıda Paketleri Babalar Günü Paketi

Babalar Günü Paketi

152F64 Beeo
Beeo 937.7949 TRY 2024-12-15

Barkod Numarası :
(14881) Görüntüleme
 • Babalar Günü Paketi
  Adet
  1.339,70 TL 937,80 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

En Doğal Babalar Günü Hediyeleri BEEO'da!

Babalar Günü’nde babalarımıza en doğal ve temiz içerikli hediyeleri sunmak için BEE’O Babalar Günü Paketi'ni hazırladık! Bu özel hediye paketi, babalarımızın ihtiyaç duyabileceği özenle seçilmiş ürünlerle dolu ve onları mutlu edecek.

BEE’O Babalar Günü Paketi İçeriği

•BEE’O Apicare Erkek Roll-on Deodorant

Babalarımızın gün boyu ferahlık hissetmeleri için formülize edilen BEE’O Apicare Erkek Roll-on Deodorant, Anadolu Propolisi, shea yağı ve non-nano mineral çinko içermektedir. Alüminyum, renklendirici, alkol ve GDO içermeyen bu doğal roll-on, kötü kokuları önlerken cildi besler ve nemlendirir. %100 doğal ve temiz içerikli yapısı ile babanızın cildine özel bir bakım sunar.

•BEE’O UP Arı Sütü Shot

Gün boyu zindelik sağlayan BEE’O UP Arı Sütü Shot, Anadolu propolisi, arı sütü, kırmızı ginseng, nar suyu ve ham bal ile formüle edilmiştir. İlave şeker, tatlandırıcı ve GDO içermeyen bu lezzetli shot, babalarımıza enerji ve dinçlik sağlamaya yardımcı olur. Bu paketin içeriğinde 15’li BEE’O UP Shot yer almaktadır.

•BEE’O UP Propolis Arı Sütü Polen Tablet

Polifenoller bakımından zengin Anadolu propolisi ile arı sütü ve polenin besleyiciliğini bir araya getiren BEE’O UP Propolis Arı Sütü Polen Tablet, babalarımızın her güne enerjik ve dinç başlamalarına yardımcı olur. Arı sütünden başka hiçbir gıdada bulmayan değerli 10-HDA ve royalaktin bileşenleri, en değerlilerimiz babalarımızın sağlığına değer katmak için bu tablette buluşuyor.

Babalar Günü’nde Ne Hediye Alınır?

BEE’O Babalar Günü Paketi, babalarımıza ne hediye alınır diye düşünenler için harika bir alternatif! Doğal ve temiz içerikli bu özel hediye paketi ile babalarınızı mutlu edin. Babalar Günü’nde onlara sağlık dolu bir mutluluk sunun!

Babalar Günü Paketi ile babalarınıza sevgi dolu, doğal ve sağlıklı bir hediye verin. BEEO’nun kaliteli ürünleri ile babalarınıza en güzel Babalar Günü hediyesini siz seçin.

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  933,52 TL 1.333,60 TL
  1.798,66 TL 2.569,50 TL
  922,32 TL 1.317,60 TL
  1.979,90 TL 2.644,00 TL
  Anlaşmalı Bankalar