Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Tüm Ürünler Anneler Günü Bağışıklık Paketi

Anneler Günü Bağışıklık Paketi

152F182 Beeo
Beeo 775.9473 TRY 2024-11-29

Barkod Numarası :
(14608) Görüntüleme
  • Anneler Günü Bağışıklık Paketi
    Adet
    1.034,60 TL 775,95 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Bu yıl, Anneler Günü'nde annenizi özel hissettirmenin ve ona minnettarlığınızı göstermenin en doğal yoluyla tanışın. Arılardan gelen sağlık dolu bir hediye ile Anneler Günü'nü kutlayın!

Her şeyin en iyisini hak eden annelerimiz için, Yüz Masaj Aleti Jade Roller hediyesi ve BEE'O Hediye Kutusu ile, BEE’O Anneler Günü Bağışıklık Paketi!

BEE’O Polen: Literatürde “Tam Gıda” olarak bilinen polen, bileşimindeki lifler, vitaminler, mineraller, aminoasitler, fenolik ve flavonoid maddelerle çok değerli bir arı ürünüdür. İçeriğindeki doğal demir ve çinko, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

BEE’O Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi'nden uzmanlar tarafından geliştirilen patentli özütleme yöntemi ile elde edilen saf Anadolu propolisini %20 oranında içerir. Günde 20 damla ile annelerin beslenmesine değer katacak olan BEE’O Propolis Damla, yoğurt, bal, pekmez gibi gıdalarla birlikte tüketilebilir.

BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Yetişkin Karışımı: Propolis, arı sütü ve ham balın tüm besleyiciliğini bir arada sunar. Yüksek polifenol, 10-HDA ve royalaktin içeriği ile lezzetli, besleyici ve doğaldır.

BEE’O Propolis Kolajen Shot: Güzelliğinize güzellik katmanın sırrı arılardan geliyor! 6500 mg tip 1 ve tip 3 hidrolize kolajen peptitleri, C vitamini ve Anadolu Propolisi (A.P.E)® ile formülize edilmiştir. C vitamini, cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur.

Anneler Günü için özel olarak hazırlanan bu paketi kaçırmayın! Şimdi sipariş verin ve arılardan gelen en doğal hediyelerle bu anneler gününde annenize sağlık hediye edin!

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar