Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Tüm Ürünler Kış Sporcu Paketi

Kış Sporcu Paketi

152F179 Beeo
Beeo 1179.8978 TRY 2024-08-22

Barkod Numarası :
(5022) Görüntüleme
 • Kış Sporcu Paketi
  Adet
  1.388,60 TL 1.179,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Kış sporcuları için özel olarak hazırlanan Kış Sporcu Paketi'nde, soğuk hava koşullarına karşı koruma ve bakım sağlayan ürünleri bir araya getirdik!

BEE’O APICARE Ham Ballı Dudak Koruyucu:

Kışın soğuk ve rüzgarlı günlerinde dudaklarınıza mükemmel bir koruma sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Anadolu Propolisi Ekstraktı (A.P.E)®, ham bal, E vitamini ve shea yağı içeren özel formülü, çatlamış ve kurumuş dudaklara anında ve etkili bir nem sağlar. BEE'O Apicare Ham Ballı Dudak Koruyucu, dudaklarınıza yoğun bakım sunarak dudakları besler ve korur.

BEE'O APICARE Yüz Güneş Kremi:

Saf Anadolu propolisi, non-nano mineral çinko, zeytinyağı ve aloe vera içeren bu doğal formül, cildinizi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından tam koruma sağlarken, aynı zamanda kışın kar ve soğuk nedeniyle oluşan cilt kuruluğu ve gerginliğine karşı korur. 50+ SPF özelliği sayesinde yaz kış güvenle kullanabileceğiniz bu güneş kremi, cildinizi nemlendirir ve kurumasını önler.

BEE’O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Shot (12’li):

Kış aylarında da vücudunuza enerji ve direnç katmak için özel olarak tasarlanan BEE'O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Shot, içeriğinde doğal olarak bulunan kudret narı, kırmızı ginseng ve Anadolu propolisi ile günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılar.**. Zengin besleyici içeriği ile sporcuların günlük enerji ihtiyaçlarına katkıda bulunur ve aktif yaşam tarzını destekler.

**C vitamini yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.

**C vitamini yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

**C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Kış Sporcu Paketi ile kendinizi soğuk hava koşullarına karşı koruyun ve enerjinizi yüksek tutun!

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  Anlaşmalı Bankalar