Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim

Sepetinizde Bulunan Ürünler

Anasayfa Doğal Ve Sağlıklı Beslenme Paketleri Okula Dönüş Paketi

Okula Dönüş Paketi


Barkod Numarası :
(10642) Görüntüleme
 • Okula Dönüş Paketi
  Adet
  239,60 TL 199,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Çocuklarınızın her an olduğu gibi okul zamanı da beslenmesi çok önemli. Özellikle eğitim süresince en özel şekilde beslensinler ve okullar ister online olsun ister sınıflarda her daim siz ebeveynlerin içi rahat olsun diye BEE’O Okula Dönüş Paketi’mizi oluşturduk.


- BEE'O Yummy Propolis Çilek Keçiboynuzu: Çocuklarınızın ara öğünlerine değer katacak, tamamen gerçek meyve püresi, ham bal ve propolisten oluşan ve içerisinde hiçbir katkı ve koruyucu madde bulundurmayan harika bir tat! 

- BEE'O Suda Çözünür Propolis Damla: Propolisin zengin fenolik ve flavonoid içeriğine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Soğuk ya da ılık, su, süt, meyve suyu gibi gıdalara karıştırarak tüketebilirsiniz. Yetişkinler için günde 20-80 damla arası, çocuklar için günde 10-40 damla arası tüketilmelidir.

- BEE'O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı: Üç değerli arı ürünü ve tüm değerlerini bir arada sunan bir karışım! Propolisin fenolik ve flavonoid bileşenleri, arı sütünden başka hiçbir gıda maddesinde bulunmayan royalaktin ve 10-HDA ve ham balın besin değerleri ile beslenmeniz üst seviyede!

- BEE'O Propolisli Kolonya: Kolay ve pratik taşınabilir şişesi, parfümsüz formülü ve %99,9 oranda antibakteriyel özelliği ile ihtiyacınız olan her an yanınızda!


239,60 TL yerine 199,90 TL! Üstelik Kargo Bedava! 

  Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.

  Benzer Ürünler

  Anlaşmalı Bankalar