Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Takviye Edici Gıda Paketleri Kovan Dolusu Doğallık Paketi

Kovan Dolusu Doğallık Paketi

152YYAK22017 Beeo
Beeo 1099.8999 TRY 2025-01-15

Barkod Numarası : 8681644701786
(348093) Görüntüleme
  • Kovan Dolusu Doğallık Paketi
    Adet
    1.374,60 TL 1.099,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Sevdiklerinize bir kovan dolusu mutluluk hediye etmek ister misiniz? Kovandan sofralarınıza uzanan doğal lezzetlerimizden oluşan paketimiz sizi bekliyor;

BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırlanan Suda Çözünebilir Propolis Damla, fenolik ve flavonoid bileşenler açısından oldukça zengindir. Yetişkinler günde 20 damla, çocuklar ise günde 10 damla suya, süte, meyve suyu gibi gıdalarla tüketebilirsiniz.

BEE’O Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırladığımız Propolis Damla, zengin polifenol içeriğiyle beslenmenize değer katar. Yetişkinler günde 20 damla, çocuklar ise günde 10 damla yoğurt, ham bal, pekmez gibi gıdalarla tüketebilirsiniz.

BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal (Yetişkinler İçin): Anadolu Propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıdada bulunmayan royalaktin ve 10-HDA maddelerini ve 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiş, tüm besin içeriğini koruyarak ürettiğimiz ham balımızı bu kavanozda sizlerle buluşturuyoruz.

BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal (Çocuklar İçin): Çocukların en sevdiği lezzetli mi lezzetli, besleyici mi besleyici karışım annelerin favorisi! Çocuklar için özel olarak hazırlanan bu karışım, Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıdada bulunmayan royalaktin ve 10-HDA maddelerini ve 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmeden tüm besin içeriğini koruyarak ürettiğimiz ham balımızı bir arada sunuyor.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar