Top
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İyilik Kutusu

İyilik Kutusu

152F77 Beeo
Beeo 134.8974 TRY 2022-07-20

Barkod Numarası :
(27307) Görüntüleme
 • İyilik Kutusu
  Adet
  161,40 TL 134,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

YENİ YILA İYİLİKLE GİRİN, 2022 SİZE İYİLİKLER GETİRSİN!

 

İyilik Kutusu'nu satın alarak; Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda eğitim gören çocuklarımızın, nitelikli eğitimle buluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

 

BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te geliştirilen patentli yöntemle özütlenen BEE'O Suda Çözünebilir Propolis Damla %10 oranında Saf Anadolu propolisi içeriyor. Çocuklar günde 10-40 damla arası; 11 yaş ve üzeri yetişkinler ise günde 20-80 damla arası su, süt, meyve suyu gibi gıdalarla beraber tüketebilir.

BEE’O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Propolis Shot: Kudret narının C vitamini içeriğini, ginsengin ginsenosit maddesini, Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini bir arada sunan bu ürün durmak bilmeyenlerin vazgeçilmezi! İçeriğindeki C vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

BEE’O Propolis Kara Mürver Keçiboynuzu Çocuk Shot: Saf Anadolu propolisi, kara mürver ve keçiboynuzunun bir araya geldiği bu doğal ürüne çocuklarınız bayılacak! Zengin fenolik ve flavonoid içeriği; A, E, C ve B grubu vitaminleri; magnezyum, kalsiyum, selenyum, çinko ve demir mineralleri ile çocukların beslenmesine değer katar. Doğal C vitamini içeriği ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur ve çocuğunuzun günlük C vitamini ihtiyacını karşılar.

BEE’O UP Propolisli Elma Sirkeli On the Go: Ham bal, elma sirkesi, saf Anadolu propolisi, zencefil, zerdeçal ve tarçın ile formüle ettiğimiz bu harika ürün, tek kullanımlık ve pratik ambalajı ile her an her yerde yanınızda! Katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermez. Ham bal ile tatlandırılmıştır.

BEE'O UP Propolisli Keçiboynuzlu On the Go: Ham bal, keçiboynuzu ve saf Anadolu propolisinin eşsiz birlikteliği! Bu lezzetli karışım ara öğünlerinizin vazgeçilmezi olacak.

BEE'O UP Propolisli Keçiboynuzlu On the Go (Çocuk): Ham bal, keçiboynuzu ve saf Anadolu propolisinin bir araya geldiği bu ürünü çocuklarınız çok sevecek. Tamamen doğal ve ilave şeker içermez, ham bal ile tatlandırılmıştır.

 

Bu ürünlerden oluşan İyilik Kutusu 161,40 TL yerine %15 indirimle 134,90 TL + kargo bedava!

  Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
  299,62 TL 399,50 TL
  153,52 TL 204,70 TL
  209,93 TL 279,90 TL
  Anlaşmalı Bankalar