Top
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Bee'O Up Eczane Ürünleri Propolis Çinko D3+C Vitamini Shot

Propolis Çinko D3+C Vitamini Shot

152PVDCS Beeo
Beeo 9.9000 TRY 2022-04-22

Barkod Numarası : 8681644702127
(3280) Görüntüleme
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE'O UP Vitaminli Propolis Shot ile Tanıştınız mı?

Günde 1 adet BEE'O UP Propolis Shot tüketerek, propolis, C vitamini, D3 vitamini ve çinko ihtiyacınızın tamamını karşılayabilirsiniz. BEE'O UP Propolis Shot, doğal C vitamini içeriğiyle, bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Yüksek polifenol içeriğine sahip propolis ve eşsiz vitaminleri tek bir şişede içeren bu ürün şimdi eczanelerde!


SAF PROPOLİS

Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünüdür. Propolisin kovandaki temel görevi temiz ortamı sağlamak ve sürdürmektir. Propolis fenolikler, flavonoidler ve polifenoller açısından oldukça zengindir.

ÇİNKO

Çinko, vücudumuzda kullanılan birçok enzimin aktivitesinde rol alan bir mineraldir. Vücudumuz için önemli olan bu mineralin yeterli ve dengeli alımı önemlidir.

D3 VİTAMİNİ

D3 vitamini (kolekalsiferol), yağda çözünen ve vücudumuzda D vitaminine dönüştürülen bir mikro besin ögesidir. Kalsiyum ve fosfor emilimine yardımcı olur.

C VİTAMİNİ

C vitamini (askorbik asit), suda eriyen bir vitamindir. Vücudumuzda C vitamini üretilmez ve depolanmaz. Bu nedenle günlük beslenmede C vitamini içeren besinlere yer verilmesi oldukça önemlidir.

 Ürünlerimiz iyi arıcılık uygulamalarının hedeflendiği ''Sözleşmeli Arıcılık Modeli'' ile, ISO 22000, GMP, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip tesislerimizde üretilmiştir.

İçindekiler: Portakal suyu, Ham Bal, C Vitamini, Saf Propolis (%1), Çinko, D3 vitamini

Muhafaza Koşulları: Oda sıcaklığında (yaklaşık 22 C) kapağı kapalı olarak saklayınız, daha yüksek sıcaklık ve güneş ışığından koruyunuz.

Kullanım Şekli: Yetişkinler için günde 1 şişe tüketilmesi önerilir. Tüketmeden önce çalkalayınız. 

    Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
    Anlaşmalı Bankalar