Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler

Blog


BEE’O Propolis Çocuklara Özel Olarak Ürettiği Anadolu Arı Ürünleri

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü, yerli Anadolu Propolisi üreticisi BEE’O Propolis ise, çocuklara özel olarak ürettiği Anadolu arı ürünleri ile beslenmenize değer katıyor!


Beeo Arı Ürünleri

BEE’O Up Propolisli Şurup

Propolisi çocukların severek tüketebileceği lezzetlerle birleştiren BEE’O, portakal suyu ve ham bal ile tatlandırdığı BEE’O Up Propolisli Şurup’u ile tüketicilerle buluşturuyor. İlave yağ, şeker, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen BEE’O UP Propolisli Şurup, pratik kullanımıyla kolayca tüketilirken içeriğindeki propolis, çocukların günlük fenolik ve flavonoid ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. BEE’O Up Propolisli Şurup, doğal C vitamini içeriği ile; normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, demir emiliminin artmasına katkıda bulunur. 4-10 yaş çocuklar için şişe kapağındaki ölçek ile günde 2 defa 5'er ml tüketilmesi, 11 yaş üzeri yetişkinler için şişe kapağındaki ölçek ile günde 2 defa 10'ar ml tüketilmesi tavsiye ediliyor.

BEE’O Propolis Kara Mürverli Çocuk Shot

Arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından toplayarak kovandaki sterilizasyonu sağlamak için oluşturduğu propolis, çok değerli iki meyve ile buluşuyor. Bir orman meyvesi olan kara mürver ve Akdeniz Bölgesi'nde yetişen, yaprak dökmeyen bir ağacın meyvesi olan keçiboynuzu ile formüle ediliyor. Sadece ham bal ile tatlandırılan BEE'O Propolis Kara Mürverli Çocuk Shot , eşsiz tadı ve zengin içeriği ile çocukların favori lezzeti oluyor!

100 ml’sinde 160 mg C vitamini içeren bu ürün, içeriğindeki doğal C vitamini içeriği ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor. Ayrıca, doğal olarak A, E, C, D, B grubu vitaminleri, magnezyum, kalsiyum, selenyum, çinko, demir minerallerini içeren BEE'O Propolis Kara Mürverli Çocuk Shot, günde 1 adet tüketildiğinde çocukların C vitamini ihtiyacının tamamını karşılıyor!

BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla

Arılar tarafından kovandaki sterilizasyonu sağlamak için kullanılan propolis, öğünlere dahil edilerek beslenmeyi fenolik ve flavonoidlerle destekliyor. Ancak propolisi, ham hali ile tüketmek mümkün değil. Kovandan çıkarıldıktan sonra insan tüketimine uygun hale getirilmesi ve vücudun bu doğal arı ürününden yararlanabilmesi için mutlaka uzmanlar tarafından özütlenmesi gerekiyor. BEE'O Propolis ise kendi geliştirdiği inovasyon ödüllü özütleme teknolojisini kullanarak Suda Çözünebilir Propolis Damla ile propolisi tüketmenin en kolay yolunu sunuyor. Çocuklar günde 10-40 damla arası; 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 20-80 damla arası su, süt, meyve suyu gibi gıdalarla beraber tüketebilir.

Her gün 1 kaşık BEE'O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı

Çocuklar için özel olarak hazırlanan BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı; saf Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini; arı sütünden başka hiçbir gıda da bulunmayan Royalaktin ve 10-HDA maddelerini; kovandan sofraya tüm besin içeriği korunarak gelen ham balı bir arada bulunduruyor. Kraliçe arının en değerli besini arı sütünün ham bal ve propolis birlikteliği çocukların beslenmesine değer katıyor. Her gün 1 tatlı kaşığı BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı ile çocuklar mutlu, annelerin içi rahat!

Anlaşmalı Bankalar