Top
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Ballı Propolisli Dudak Koruyucu

Ballı Propolisli Dudak Koruyucu

152PDK Beeo
Beeo 29.899 TRY 2022-07-18

Barkod Numarası : 8681644700611
(151422) Görüntüleme
  • Ballı Propolisli Dudak Koruyucu
    Adet
    29,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Cildimizden daha fazla kuruyan bir yer varsa o da dudaklarımız. BEE’O Ballı Propolisli Dudak Koruyucu zengin nemlendirici formülü sayesinde kurumuş ve çatlamış dudakları yumuşatır. Dudaklarınızın görünümünü düzeltir. Her türlü hava koşullarına karşı etkili koruma sağlar.

Dudaklarımızın yeterli korumaya ve zengin beslenmeye ihtiyacı vardır, ballı ve saf Anadolu Propolisli ürünümüz ile dudaklarınızı nemlendirirken besleyin.

Katkı maddesi, koruyucu madde, boyar madde, gluten, GDO, alkol, glikol, ilave şeker içermez. Bu ürün helal sertifikalıdır. Sözleşmeli arıcılık modeliyle, İyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Saf Propolis Nedir?

Arı ürünlerinden biri olan saf propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı reçinemsi bir maddedir. Saf propolisin kovandaki temel görevi temiz ortamı sağlamak ve sürdürmektir. Saf Anadolu propolisi yüzlerce farklı bileşenlerden oluşur ve bileşimi elde edildiği bitki kaynağına göre değişkenlik gösterir. Saf Anadolu propolisi ağırlıklı olarak flavonoidler ve fenolik maddelerden meydana gelir. Ürünlerimiz iyi arıcılık uygulamalarının hedeflediği "Sözleşmeli Arıcılık Modeli" ile üretilmiş ve biyolojik aktivitelerinin korunduğu laboratuvar analizleri ile doğrulanmıştır.

Ham Bal Nedir?

Kovandan alındığı hali ile tüketime sunulan ham bal, enzimlerinin ve faydalı bileşenlerinin korunmuş hali... Ham bal 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmadığından ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmediğinden, besin içeriği tüm doğallığıyla korunur. Balda pastörizasyon uygulanmasının sebebi halk arasında şekerlenme olarak tabir edilen kristallenmenin ortadan kaldırılmasıdır. Fakat pastörizasyon baldaki enzimlerin ve faydalı bileşenlerin azalmasna neden olur.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 

Kullanım Şekli: Ürünü dudaklarınıza ince bir tabaka halinde uygulayın. İhtiyaç duydukça aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz. Ambalajı açtıktan sonra maksimum kullanım süresi 12 aydır.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar