Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa İndirimli Paketler Marka Beeo Ballı Fırsat Paketi

Ballı Fırsat Paketi

152F49 Beeo
Beeo 849.8951 TRY 2024-10-19

Barkod Numarası :
(179751) Görüntüleme
  • Ballı Fırsat Paketi
    Adet
    999,70 TL 849,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

Ülkemizin yeşil çamları, rengarenk çiçek tarlaları… Ormanları, dağları, yaylaları… Memleketimizin çeşitli tatlarını BEE’O farkı ile deneyin! BEE’O Ballı Paket ile 3 farklı ham bal çeşidi çok özel fiyatıyla sizlerle! Türkiye’de ilk ve tek olan Sözleşmeli Arıcılık Modeli’miz ile kovandan sofraya, 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiş, tüm saflığını, doğallığını ve besin içeriğini koruyarak sizlere sunduğumuz ham bal çeşitlerimiz hayatınıza tat, beslenmenize değer katacak.

BEE’O Bitlis Yöresi Çiçek Ham Balı: Bitlis’in etkileyici coğrafyasından elde edilen ham balımız, kovandan sofralarınıza geliyor.

BEE’O Hakkari Yöresi Yayla Çiçek Ham Balı: Arıların yüksek yaylalarda doğal olarak yetişen yüzlerce çeşit çiçek nektarlarından elde ettiği ve enzimlerle karıştırarak içeriğini zenginleştirdiği yayla çiçek balı, BEE’O farklı ile sofralarınızda!

BEE’O Bingöl Yöresi Ham Balı: Bingöl’ün etkileyici coğrafyasından elde edilen, helal sertifikalı Bee’o Yayla Çiçek Balı sizin için en saf haliyle, besin değerleri korunarak sofralarınıza geliyor.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar