Top
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Kampanyalı Ürünler Baba Paket

Baba Paket

152F64 Beeo
Beeo 269.8977 TRY 2022-12-25

Barkod Numarası :
(13735) Görüntüleme
  • Baba Paket
    Adet
    359,30 TL 269,90 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEEO’dan Kahraman Babalar için Süper Paket!


Güçlü ve enerjik babaları sırrını BEE’O Baba Paket’e sığdırdık. Bu paketin içeriğinde; 


BEE’O Suda Çözünür Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırladığımız suda çözünebilir propolis damlamızı soğuk ya da ılık içeceklerinize katarak tüketebilirsiniz.


BEE’O Propolis + Arı Sütü + Ham Bal Karışımı: Saf Anadolu Propolisi, arı sütü ve ham balın besleyiciliğini bir araya getiren karışım içeriğinde bulunan; 10-HDA, royalaktin bileşenleri, polifenoller, fenolik ve flavonoid maddeler ve aminoasitler ile sabah kahvaltısında, gün içerisinde ve spor öncesi zaman dilimlerinde her zaman yanınızda!


BEE’O Polen : Zengin besin içeriğiyle literatürde “Tam Gıda” olarak tanımlanan polen A, E, C, D, K ve B grubu vitaminleri; potasyum, kalsiyum, magnezyum, çinko, selenyum, demir, bakır, manganez ve fosfor gibi minerallerini doğal olarak içerir. 


BEE’O Kudret Narı Kırmızı Ginseng Shot: Doğal C vitamini içeriğiyle bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur ve günlük C vitamini ihtiyacının tamamını karşılar. 


BEE’O APICARE Anadolu Propolisli Roll-on : %100 doğal ve temiz içeriğe sahip bu roll-on, ferah kokusu ile ter bezlerini tıkamadan ter kokusunu  gün boyu önlemeye yardımcı oluyor.


19 Haziran’a kadar geçerli bu değerli paket 359,30 TL yerine 269,90 TL

    Henüz bu ürüne ait yorum bulunamadı.
    Anlaşmalı Bankalar