Top
Üye Girişi Yeni Üye Kayıt Sepetim
Sepetinizde Bulunan Ürünler
Anasayfa Takviye Edici Gıdalar Marka Beeo Aile Paketi

Aile Paketi

152APK1 Beeo
Beeo 1030.9525 TRY 2024-11-29

Barkod Numarası : 8681644701700
(236326) Görüntüleme
  • Aile Paketi
    Adet
    1.374,60 TL 1.030,95 TL
Ödüllerimiz Kalite Güvenliği Politikamız Sertifikalı Özenli Paketleme Hızlı Teslimat Müşteri Memnuniyeti

Ürün Detay

BEE’O Propolis’ten aileniz gibi özel ve değerli bir paket: BEE’O Aile Paketi! Ailenizin her bir üyesinin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız paketimizde 4 muhteşem ürün sizi bekliyor;

BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı: Anadolu Propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıda da bulunmayan royalaktin ve 10-HDA maddelerini ve 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiş, tüm besin içeriğini koruyarak ürettiğimiz ham balımızı bir kavanozda sizlere sunuyoruz.

BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı: Çocuklarınız için özel olarak hazırladığımız karışım Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıda da bulunmayan royalaktin ve 10-HDA maddelerini ve 45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiş, edilmeden tüm besin içeriğini koruyarak ürettiğimiz ham balımızı bir arada sunuyor.

BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırladığımız suda çözünebilir propolis damlamızı soğuk ya da ılık içeceklerinize katarak tüketebilirsiniz.

BEE’O Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırladığımız propolis damlamız, zengin fenolik ve flavonoid bileşenler ile beslenmenize değer katıyor.

    Bu ürünü alanlar bu ürünleri de incelediler!
    Anlaşmalı Bankalar